Nexus 6P

گوشی نکسوس Nexus 6P هوآوی

آیا دستگاه Nexus 6P با چیپست اسنپدراگون ۸۲۰  (SnapDragon 820) کوالکام که در ماه آپریل در بنچمارک ثبت شد را به یاد می آورید؟ کاملا مشخص است که آن نکسوس همه ی آن چیز عجیب و غریبی نبود که بخواهد توسط گوگل رو بشود. در حاشیه معرفی پرچمدار جدید هوآوی یعنی P9 در آفریقای جنوبی و در طی یک مصاحبه با مدیرعامل این کمپانی، مدیرعامل این شرکت چینی Charlene Munilall یک جمله بسیار …

۱۳۹۵-۰۳-۱۶ 877 بار بدون دیدگاه Mr

آیا دستگاه Nexus 6P با چیپست اسنپدراگون ۸۲۰  (SnapDragon 820) کوالکام که در ماه آپریل در بنچمارک ثبت شد را به یاد می آورید؟ کاملا مشخص است که آن نکسوس همه ی آن چیز عجیب و غریبی نبود که بخواهد توسط گوگل رو بشود.

Nexus 6P

Nexus 6P

در حاشیه معرفی پرچمدار جدید هوآوی یعنی P9 در آفریقای جنوبی و در طی یک مصاحبه با مدیرعامل این کمپانی، مدیرعامل این شرکت چینی Charlene Munilall یک جمله بسیار جالب را بیان کرد. در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد خط تولید نکسوس و موجود نبودن آن در آفریقای جنوبی، این مدیر هوآوی پاسخ جالب و سریع و بی پرده ای را بیان کرد: راستی، ما امسال نکسوس دیگری هم داریم.

البته با توجه به این که این پیام از یک مقام رده بالا بیان شده است احتمال اینکه یک اشتباه در لو دادن باشد بسیار کم است. خصوصا که بیشتر خبری در مورد وجود یک دستگاه با قابلیت های خاص در این سال توسط مسئول بخش تلفن های هوشمند اعلام شده بود. شاید باید منتظر یک Nexus 6P با مشخصات سخت افزاری جدید و قوی تر باشیم. اگر این اخبار و احتمالات صحیح باشد باید به زودی منتظر اخبار جدید و شایعات بسیاری در ماه ها و شاید هفته های پیش رو باشیم.

حدس و گمان شما راجع به نکسوس جدید از سوی هوآوی چیست؟

منبع: gsmarena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده