bio blue

سامسونگ و ارائه ی نسل بعدی نمایشگرها

سامسونگ Samsung به تازگی نسل بعدی نمایشگرهای خود را ارائه کرده است. این نمایشگر جدید، نمایشگری ۵٫۵ اینچی با دقت ۳۸۴۰*۲۱۶۰ می باشد که تراکم پیکسلی ۸۰۶ پیکسل در هر اینچ را به نمایش می گذارد. این تراکم پیکسلی۴۴٫۷% بیشتر از تراکم پیکسلی نمایشگر های حال حاضر تلفن های همراه می باشد. کسانی که این نمایشگر را مشاهده کرده اند نظر به واضح بودن و روشن بودن تصاویر آن داده اند. البته این …

۱۳۹۵-۰۳-۰۹ 657 بار بدون دیدگاه Mr

سامسونگ Samsung به تازگی نسل بعدی نمایشگرهای خود را ارائه کرده است. این نمایشگر جدید، نمایشگری ۵٫۵ اینچی با دقت ۳۸۴۰*۲۱۶۰ می باشد که تراکم پیکسلی ۸۰۶ پیکسل در هر اینچ را به نمایش می گذارد. این تراکم پیکسلی۴۴٫۷% بیشتر از تراکم پیکسلی نمایشگر های حال حاضر تلفن های همراه می باشد. کسانی که این نمایشگر را مشاهده کرده اند نظر به واضح بودن و روشن بودن تصاویر آن داده اند. البته این نکته قابل ذکر است که این نمایشگر ها هنوز جای کار دارند و برای نهایی شدن باید مراحلی را پشت سر بگذارند.

نسل جدید نمایشگر های سامسونگ

نسل جدید نمایشگر های سامسونگ

نسل بعدی نمایشگرهای bio blue سامسونگ در پرچمداران جدید این کمپانی

باتوجه به شایعات، بعید است که این نسل از نمایشگر ها را در گلکسی نوت ۶ یا حتی نوت ۷ ببینیم. اما امکان مشاهده آن ها در مدل گلکسی اس۸ کاملا بعید نیست. اول از همه، این نمایشگر ۵٫۵ اینچی می باشد که از اندازه مرسوم نمایشگر های سری نوت کوچکتر است و نکته دیگر آن که این نمایشگر، در حال حاضر به عنوان نمونه اولیه نمایش داده شده است. تکنولوژی به کار رفته در این نمایشگر که bio blue نام دارد نور آبی نمایشگرهای AMOLED را از ۳۲% به ۶% کاهش داده است که این قابلیت، باعث کمتر شدن میزان آسیب به چشم کاربران می شود و همچنین امکان نگاه کردن با مدت طولانی تری را برای کاربران فراهم خواهد کرد.

شما هم دیدگاه خود را در مورد نسل بعدی نمایشگرهای سامسونگ بیان کنید.

منبع: phonearena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده