New Road Builder City Construction 3D

بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D v1.0 ساخت و ساز جاده

New Road Builder City Construction 3D یکی از جدید ترین بازی های ساخته شده در سبک شبیه ساز ساخت و ساز می باشد. وظیفه ی شما در این بازی مدیریت تیم جاده سازی که متشکل از انواع جرثقیل و کامیون های قدرتمند است، می باشد که باید با استفاده از آن ها به ساخت جاده و پل های بزرگ بپردازید. بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D توسط استودیوی بازی …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ 2377 بار دیدگاه‌ها برای بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D v1.0 ساخت و ساز جاده بسته هستند AHJ

New Road Builder City Construction 3D یکی از جدید ترین بازی های ساخته شده در سبک شبیه ساز ساخت و ساز می باشد. وظیفه ی شما در این بازی مدیریت تیم جاده سازی که متشکل از انواع جرثقیل و کامیون های قدرتمند است، می باشد که باید با استفاده از آن ها به ساخت جاده و پل های بزرگ بپردازید.

بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D توسط استودیوی بازی سازی Coding Squares ساخته و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز فوق العاده ی ۴٫۳ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند.

New Road Builder City Construction 3D

 

بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D

تیم ماشین های جاده سازی خود را آماده و به سراغ ساخت بهترین جاده ها بروید. ممکن است که بازی های شبیه سازی شهر سازی زیادی بازی کرده باشید اما حتما این سبک بازی را تجربه نکرده اید. در این بازی شما در نقش مدیریت یک تیم جاده سازی با تمام تجهیزات مورد نیاز از قبیل جرثقیل، کامیون کمپرسی، ماشین گریدر، ماشین خط کشی خیابان و دیگر ماشین آلات سنگین مورد استفاده جهت جاده سازی هستید. در این بازی سه بعدی باید با استفاده از وسایل و منابع در دسترس خود جاده و پل های مورد نیاز خود را بسازید.

در بازی New Road Builder City Construction 3D بیل مکانیکی های مدرن اضافه شده است که وظیفه ی شما فقط پذیرفت چالش های ساخت و سازمی باشد. و بعد از آن هدایت کردن تیم خود می باشد. این بازی به صورت سطح بندی تفکیک شده است به صورتی که با افزایش سطح خود به وسایل مدرن و قدرتمند تر و چالش های زیبا و سخت دست خواهید یافت.

سازنده این بازی اندرویدی محیط و وسایل را به صورت سه بعدی و کاملا زیبا طراحی کرده است. همچنین برای کنترل وسایل دکمه های لمسی قرار داده است تا بازیکن بتواند این بازی را به آسانی بازی کند. در صورتی که به بازی های شبیه ساز علاقه مند هستید، حتما بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D را تجربه کنید همچنین می توانید سری به بازی های truck driver crazy road و truck driver simulator بزنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D :

  • گرافیک سه بعدی بسیار جذاب
  • وجود طیف وسیعی از وسایل مورد نیاز جهت جاده سازی از قبیل جرثقیل، کامیون کمپرسی، ماشین گریدر، ماشین خط کشی خیابان و ...
  • امکان ساخت و ساز جاده و پل در فضاهای بسیار زیبا
  • وجود انواع چالش های سخت و هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D :

  • کاهش نمایش تبلیغات
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D
بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D
بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 40 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بازی اندروید New Road Builder City Construction 3D v1.0 ساخت و ساز جاده بسته هستند دیدگاه تایید شده