وان پلاس 3

انتشار تصویر رندر شده از وان پلاس ۳

شرکت وان پلاس با موفقیت گوشی های هوشمندی چون وان پلاس ۱، وان پلاس ۲ و وان پلاس ایکس قطعا قصد داشته مدل جدیدی را معرفی سازد. این مدل احتمالا وان پلاس ۳ یا یک وان پلاس ایکس جدید باشد، هرچند که هیچ یک تایید شده نیستند. به تازگی کاربر Evan Blass توییتر از آشکارسازان صنعت، تصویر رندر شده تبلیغاتی تلفن هوشمند one plus 3 را منتشر کرد. باتوجه به سابقه …

۱۳۹۵-۰۲-۲۸ 530 بار بدون دیدگاه m.jahandar

شرکت وان پلاس با موفقیت گوشی های هوشمندی چون وان پلاس ۱، وان پلاس ۲ و وان پلاس ایکس قطعا قصد داشته مدل جدیدی را معرفی سازد. این مدل احتمالا وان پلاس ۳ یا یک وان پلاس ایکس جدید باشد، هرچند که هیچ یک تایید شده نیستند.

به تازگی کاربر Evan Blass توییتر از آشکارسازان صنعت، تصویر رندر شده تبلیغاتی تلفن هوشمند one plus 3 را منتشر کرد. باتوجه به سابقه درخشان Evan Blass در درز اطلاعات، احتمالا تصویر حقیقی بوده و بعیدست جعلی باشد. با توجه به تصویر احتمالا وان پلاس در طراحیone plus 3 توجه بسیاری به تلفن های هوشمند HTC داشته و به نوعی می توان آن را مدلی الگوبرداری شده از محصولات HTC محسوب کرد. به گفته Evan Blass گوشی هوشمند one plus 3 از باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری و صفحه نمایش OLED مجهزست.

وان پلاس 3

وان پلاس ۳

مشخص نیست کیفیت صفحه نمایش آن چیست زیرا Evan Blass اشاره ای نکرده که one plus 3 دارای صفحه نمایش QHD است یا FHD. با این حال انتظار می رود مشخصات بالایی در وان پلاس ۳ به کار گرفته شود، از آنجایی که وان پلاس های قبل با مشخصات قابل توجهی همراه بودند.

مدیرعامل وان پلاس اخیرا بیان کرد که تلفن هوشمند جدیدشان در اواخر نیمه دوم ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد، بنابراین فاصله بسیاری تا رونمایی وان پلاس ۳ باقی نمانده است.

منبع: ubergizmo.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده