Network Signal Info

نرم افزار اندروید Network Signal Info v4.78.08 نمایش کامل اطلاعات شبکه

در حال حاضر برنامه های مختلفی در کار است که می توان از طریق اپ گوگل پلی آنها را برای سیستم عامل اندروید دریافت کرد. سیستم عاملی که بسیار محبوب بوده و توانسته مورد توجه همگان قرار گیرد. تاکنون شاهد معرفی برنامه های مختلف بودیم و حال نوبت به Network Signal Info رسیده که از نام آن به خوبی برمی آید که با چه نرم افزار اندرویدی رو به رو هستید. …

۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 642 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در حال حاضر برنامه های مختلفی در کار است که می توان از طریق اپ گوگل پلی آنها را برای سیستم عامل اندروید دریافت کرد. سیستم عاملی که بسیار محبوب بوده و توانسته مورد توجه همگان قرار گیرد. تاکنون شاهد معرفی برنامه های مختلف بودیم و حال نوبت به Network Signal Info رسیده که از نام آن به خوبی برمی آید که با چه نرم افزار اندرویدی رو به رو هستید.

این اپ اجازه می دهد افراد اطلاعاتی درباره شبکه وای فای یا بی سیم خود بدست آورند تا بتوانند از عملکرد شبکه آگاهی پیدا کنند. برنامه هایی که در زمینه وای فای و شبکه اینترنت هستند، تعدادشان کم نیست، در این میان Network Signal Info نیز یکی از آنها بوده و توانست با واکنش های مثبتی رو به رو شود.

 

Network Signal Info

 

نرم افزار اندروید Network Signal Info

امتیاز خوبی نیز دریافت کرده و با تعداد دانلود متعددی نیز رو به رو شد. کسب اطلاعاتی درباره شبکه اینترنتی که به آن متصل می شوید می تواند موجب آشنایی شما با نحوه عملکرد خط اینترنتتان در زمینه سرعت دانلود، اتصال و برخی دیگر شود. Network Signal Info اطلاعاتی را در اختیار کاربرش قرار می دهد که به سادگی نمی توان آن را کسب کرد و تنها از طریق اپراتورها یا شرکت های ارائه دهند خدمات وب ممکن است. بنابراین اگر شاهد عملکرد نامطلوب خطوط اینترنت خود هستید و رضایتی ندارید با Network Signal Info می توانید علت را پیدا کرده و به حل آن بپردازید.

تا باری دیگر شاهد مشکلات به وجود آمده نبوده و به سادگی آن را برطرف کنید. با ویجتی که این برنامه داشته می توان آن را روی صفحه اصلی گوشی هوشمند نیز مشاهده کرد و مشکلی در کار نیست. همواره می توانید جدیدترین نسخه نرم افزار اطلاعات کامل شبکه را از وب سایت ما دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Network Signal Info :

  • امکان قدرت سنجی شبکه های موبایل
  • رابط کاربری بسیار زیبا
  • نمایش جزئیات سیستم
  • نسخه بدون تبلیغات
  • نمایش قدرت شبکه با افکت های گرافیکی بسیار زیبا

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Network Signal Info :

  • پشتیبانی کامل از اندروید 8.1
  • اطلاعات کانال پهنای باند Wi-Fi اضافه شده (Android 6 و بالاتر)
  • فاصله دسترسی نقطه اضافه شده است
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Network Signal Info
نرم افزار اندروید Network Signal Info
نرم افزار اندروید Network Signal Info
نرم افزار اندروید Network Signal Info

دانلود باکس Download Box

نسخه 4.78.08 حجم 17 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده