Netflix

نرم افزار اندروید Netflix v4.16.1 نتفلیکس

Netflix یکی از بزرگ ترین و معروف ترین نرم افزار های موجود در دنیای اندروید می باشد. با این نرم افزار به مجموعه ای بزرگ از برنامه های تلویزیونی جهانی دسترسی داشته باشید. تلویزیون یکی از محبوب ترین وسایل دنیا می باشد و امروزه به نوعی به یک صنعت نیز تبدیل شده است و روز به روز در حال گسترش نیز می باشد. با پیشرفت تکنولوژی انتظار می رفت تا صنعت …

۱۳۹۶-۰۲-۱۵ 535 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

Netflix یکی از بزرگ ترین و معروف ترین نرم افزار های موجود در دنیای اندروید می باشد. با این نرم افزار به مجموعه ای بزرگ از برنامه های تلویزیونی جهانی دسترسی داشته باشید.

تلویزیون یکی از محبوب ترین وسایل دنیا می باشد و امروزه به نوعی به یک صنعت نیز تبدیل شده است و روز به روز در حال گسترش نیز می باشد. با پیشرفت تکنولوژی انتظار می رفت تا صنعت تلویزیون نیز ترقی پیدا کند. کمی بعد، همین طور نیز شد. با فراگیر شدن اینترنت، امکان دسترسی به شبکه های تلویزیونی از این طریق فراهم شد. بنابراین برنامه های اندروید نیز راهی بازار شدند تا شما بتوانید در هر کجا که هستید و بدون نیاز به اینترنت، فقط و فقط با یک تلفن هوشمند و دسترسی اینترنت به تماشای برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه ی خود بپردازید.

هر کسی مسلما برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه ی خود را دارد و یا سریال خاصی را پیگیری می کند. از این رو می توان گفت که هر سریالی طرفدار خاص خود را دارد، حال بعضی از ان ها طرفداران میلیونی و در سر تا سر جهان دارند و بعضی نیز طرفداران کمتری دارند.

نرم افزار Netflix امکان دسترسی شما با میلیون ها سریال و برنامه ی تلویزیونی را فراهم می کند. در ایران نیز نرم افزار هایی مشابه برای برنامه های تلویزیونی داخلی وجود دارد که از بین آن ها می توان به Telewebion اشاره کرد، اما نرم افزار Netflix یک نرم افزار جهانی به حساب می آید. این نرم افزار فقط در گوگل پلی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون بار نصب شده است و توانسته از طرف کاربران نمره ی ۴٫۴ از ۵ را کسب کند که یک نتیجه ی فوق العاده به حساب می آید.

Netflix

قابلیت های نرم افزار Netflix

با نصب و ورود به این نرم افزار، شما یک حساب ۱ ماه رایگان جایزه می گیرید. شما با این نرم افزار می توانید به هزاران فیلم و سریال تلویزیونی دسترسی داشته باشید. شما می توانید قسمت های مختلف از سریال های متنوع را ببینید، همچنین شما می توانید با هر دستگاه دیگری و با ورود به حساب کاربری خود، ادامه ی قسمت های سریال های مد نظر خود را ببینید. توجه داشته باشید که بعد از اتمام اکانت ۱ ماهه رایگان برای تهیه اشتراک می توانید به سایت های معتبر ایرانی برای خرید اشتراک مراجعه کنید.

Netflix یک نرم افزار کاربردی جهانی می باشد. با این نرم افزار شما می توانید به هزاران فیلم و سریال محبوب و معروف جهانی دسترسی داشته باشید. شما می توانید نرم افزار Netflix را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Netflix :

  • امکان دسترسی به هزاران فیلم و سریال معروف جهانی
  • به روز شدن قسمت های جدید سریال ها و فیلم ها
  • امکان تماشای ادامه ی قسمت نصفه مانده روی هر دستگاه دیگری
  • یک ماه عضویت رایگان

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Netflix :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Netflix
نرم افزار اندروید Netflix
نرم افزار اندروید Netflix
نرم افزار اندروید Netflix

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.16.1 حجم 25 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده