Need for Speed No Limits

بازی اندروید Need for Speed No Limits v2.11.1 جنون سرعت بدون مرز

با غلبه به رقیبان در Need for Speed No Limits حاکم خیابان‌ها شوید. برای پیروزی در اولین نسخه Need for speed مختص به موبایل مسابقه دهید! سواری رویایی خود را با اتومبیل ها و سفارشی سازی‌های متنوع بسازید. خود را به وسیله فشردن پدال و شرکت در مسابقه های زیرزمینی به میان آشوب و کنترل بیاندازید. پیروز همه مسابقه ها شوید، به شهرت خود بیافزایید، دوباره در مسابقه های سخت‌تر شرکت …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۴ 582 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

با غلبه به رقیبان در Need for Speed No Limits حاکم خیابان‌ها شوید. برای پیروزی در اولین نسخه Need for speed مختص به موبایل مسابقه دهید! سواری رویایی خود را با اتومبیل ها و سفارشی سازی‌های متنوع بسازید. خود را به وسیله فشردن پدال و شرکت در مسابقه های زیرزمینی به میان آشوب و کنترل بیاندازید. پیروز همه مسابقه ها شوید، به شهرت خود بیافزایید، دوباره در مسابقه های سخت‌تر شرکت کنید و انتخاب خود را بکنید و هیچ گاه پشت سرتان را هم نگاه نکنید.

در Need for Speed No Limits ماشین‌هایی که همیشه در دنیای واقعی می‌خواستید را انتخاب کنید! از Subaru BRZ گرفته تا BMW M4، McLaren 650s، Porsche 911 و … را انتخاب کنید و با بهترین سفارشی سازی های موبایلی صاحب پر سرعت‌ترین خودرو در بازی شوید! اتوموبیل‌ها منتظر شما هستند. بجنبید و یکی از آن ها را انتخاب کنید و به صحنه بروید و در رقابت های شانه به شانه خود را نشان دهید.

Need for Speed No Limits

بازی ماشین‌سواری Need for Speed No Limits

در جنون سرعت بدون مرز، پر سرعت و بدون ترس به جاده های Blackridge بزنید و از رانندگی بدون احتیاط لذت ببرید. روی سکوهای پرش، مخروبه‌ها و در ترافیک سنگین شتاب بگیرید و به مکان های پر سرعت نیترو سری بزنید. از نیترو برای رسیدن به سطح بالاتری از سرعت و رانندگی با سوخت آدرنالین استفاده کنید! در هر گوشه ای مسابقه‌ای جدید در انتظار شماست و پلیس ها و رانندگانی شگفت انگیز رقابت با شما را می‌خواهند. آیا می توانید همه را پشت سر بگذارید؟

در Need for Speed No Limits عقب نشینی معنایی ندارد، پشت سر خود را نگاه هم نکنید که رانندگان دیوانه زیادی می خواهند شما را پشت سر بگذارند. با فاصله از همه پیروز شوید و به شهرت خود بیافزایید. همه نقشه را کاوش کنید، دریفت و درگ را فراموش نکنید و خود را برای پیروزی نهایی آماده کنید. لاستیک های خود را با ۱۰۰۰ مسابقه طاقت فرسا بسوزانید و بدانید که این هنوز یک شروع برای شماست. باید کل نقشه را از آن خود کنید و به یک ماشین راضی نشوید.

بازی Need for Speed No Limits مانند دیگر سری های جنون سرعت ساخته کمپانی معروف ( Electronic Arts ( EA می باشد و با رقم حیرت‌انگیز ۵۰ میلیون نصب در گوگل پلی و امتیاز ۴.۴ در صدر بازی های ماشین‌سواری قرار دارد و با گرافیک خارق العاده شما را محصور خود خواهد ساخت. ّهمین الان اقدام به دانلود بازی کنید و اگر از ماشین سواری لذت می برید بازی Asphalt 8: Airborne که آخرین نسخه آن در سایت موجود است را نیز دانلود کنید. توجه کنید که برای اجرای Need for Speed No Limits به حداقل یک و نیم گیگابایت فضا و همچنین اتصال اینترنت نیاز خواهید داشت.


ویژگی های کلیدی Need for Speed No Limits :

  • گرافیک حیرت انگیز
  • سفارشی سازی‌های گسترده اتومبیل‌ها
  • صداگذاری مهیج
  • سرعت فراتر با نیترو
  • رقابت با دیگر بازیکنان و همچنین فرار از پلیس

تغییرات نسخه جدید Need for Speed No Limits :

  • فهرست رویدادهای خاص Flashback همچنان رشد می کند - در برخی از رویدادهای کلاسیک Need For Speed No Limits شرکت کنید
  • اضافه شدن Mazda MX-5 و قابلیت‌های سفارشی سازی جدید
  • بهبود در لودینگ بازی
  • اضافه شدن ویژگی‌های مهیج دیگر

پیش نمایش

Need for Speed No Limits
Need for Speed No Limits
Need for Speed No Limits

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.11.1 حجم 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده