Nail It

بازی اندروید Nail It 1.8.0 میخ زدن

در بعضی از بازی ها بازیکن باید قدرت ذهنی و سرعت عمل بالایی داشته باشد تا بتواند از پس آن بازی به راحتی برآید. که لازمه این توانایی ها فقط تمرین های مکرر و زیاد به همراه کسب تجربه می‌باشد. بازی Nail It نیز به سرعت عمل و قدرت ذهنی بالای شما نیاز دارد در بازی شما به عنوان یک نجّار میخ هایی را با چکش بر روی سطح ها …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۲۰ 778 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بعضی از بازی ها بازیکن باید قدرت ذهنی و سرعت عمل بالایی داشته باشد تا بتواند از پس آن بازی به راحتی برآید. که لازمه این توانایی ها فقط تمرین های مکرر و زیاد به همراه کسب تجربه می‌باشد. بازی Nail It نیز به سرعت عمل و قدرت ذهنی بالای شما نیاز دارد در بازی شما به عنوان یک نجّار میخ هایی را با چکش بر روی سطح ها وارد کنید.همانطور که گفته شد در بازی Nail It شما باید سرعت عمل بالایی داشته باشید زیرا میخ هایی که در صفحه نمایش از مقابل شما گذر خواهند کرد به مرور و بسته سطح شما سریع و سریعتر عبور خواهند کرد. بازی به صورت چالشی می‌باشد یعنی شما را به یک مبارزه با گیم دعوت می‌کند تا ببیند سرعت عمل شما بالاتر است یا هوش مصنوعی بازی که توسط ذهن شما معلوم خواهد شد.

بازی Nail It یک گیم در سبک آرکید و اعتیاد آور با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت The Mascoteers برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی The Mascoteers در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۳٫۹ از ۵ می‌باشد.

Nail It

گیم پلی Nail It

در بازی Nail It شما در ابتدا دارای یک چکش معمولی می‌باشید که باید متناسب با سطح خود با چکش به میخ ها  در چوب ها و یا دیگر وسایل به درستی و دقت ضربه وارد کنید. باید گفت که سرعت میخ ها متناسب با سطحی که انتخاب کرده اید می‌باشد.

یعنی اگر سطح ساده انتخاب کنید میخ ها با سرعتی آهسته از صفحه عبور می‌کنند که ضربه زدن به آن ها بسیار ساده خواهد بود البته شایان ذکر است که هرچه سطح بالاتری انتخاب کنید امتیاز و پول بیشتری دریافت می‌کنید. اگر به سبک بازی های اعتیاد آور علاقه دارید بهتر است که بازی Piano Tiles 2 را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Nail It :

  • وجود سطح های متفاوت
  • قابلیت آپدیت چکش ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Nail It :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Nail It
بازی اندروید Nail It
بازی اندروید Nail It
بازی اندروید Nail It

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.0 حجم 21 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده