بازی اندروید Mystery of Fortune 2 v1.043b راز خوشبختی ۲

در بازی Mystery of Fortune 2 شما در نقش یک فرمانده در دنیایی خیالی هستید که باید با جذب و استخدام نیرو نظامی و فرماندهان قوی خود را به یک فرمانده کل بزرگ تبدیل کنید. برای این کار ها تنها لازم است که از ابتدای بازی که به شما نیرو داده می‌شود در نبرد ها پیروز شوید و امتیاز کسب کنید.همانطور که گفته شد شما به عنوان فرمانده باید بتوانید نیرو …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۰۳ 788 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Mystery of Fortune 2 شما در نقش یک فرمانده در دنیایی خیالی هستید که باید با جذب و استخدام نیرو نظامی و فرماندهان قوی خود را به یک فرمانده کل بزرگ تبدیل کنید. برای این کار ها تنها لازم است که از ابتدای بازی که به شما نیرو داده می‌شود در نبرد ها پیروز شوید و امتیاز کسب کنید.همانطور که گفته شد شما به عنوان فرمانده باید بتوانید نیرو های خود را تجهیز و یا نیرو های جدید و کارآمد را وارد عرصه مبارزه کنید. برای این کار ها به منابع فراوان و گوناگونی نیاز دارید برای بدست آوردن منابع هم باید از ابتدا در هر نبرد که شرکت می‌کنید پیروز باشید و از غنیمت ها برای قوی تر شدن لشکر خود بهره ببرید.

بازی Mystery of Fortune 2 یک گیم در سبک نقش آفرینی با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Dotomchi Games Inc. برای نسخه های اندرویدی و آی او اس تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Mystery of Fortune 2 در سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است اما در گوگل پلی با قیمت ۲٫۵ دلار قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۴۰۵ از ۵ می‌باشد.

 

Mystery of Fortune 2

گیم پلی Mystery of Fortune 2

اساس اصلی بازی راز خوشبختی نبرد های آن می‌باشد به این معنی که اگر شما فرمانده مقتدر و خوبی باشید در هر نبرد و جنگ پیروز خواهید بود و تلفات کمی می‌دهید و با این اوصاف حتما پیشرفت زیادی خواهید داشت. اما اگر فرمانده نالایقی باشید و قدرت نظامی خوبی هم نداشته باشید حتما در بیشتر نبرد ها شکست خورده و یگان های خود را از دست می‌دهید که مسلماً باعث زوال فرماندهی شما خواهد شد. در نتیجه شما باید ذهن نظامی خوبی داشته باشید تا در هیچ جنگی کم نیاورید و پیروز شوید.

قابل ذکر است بازی به صورت آفلاین می‌باشد و نیازی به اتصال به اینترنت ندارد. از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به چند مورد آن که شامل وجود قابلیت اتوماتیک (خودکار) کنترل فرماندهی، وجود سربازان و نیرو های جدید و متنوع و… اشاره کرد. اگر به سبک بازی های نقش آفرینی و راز خوشبختی ۲ علاقه دارید بهتر است که بازی Lanota را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mystery of Fortune 2 :

  • وجود سربازان و نیرو های متفاوت و زیاد
  • قابلیت آفلاین و بدون نیاز به اتصال اینترنت
  • قابلیت ارتقاء سطوح

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Mystery of Fortune 2 :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Mystery of Fortune 2
بازی اندروید Mystery of Fortune 2
بازی اندروید Mystery of Fortune 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.043b حجم 86 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده