My Hospital

بازی اندروید My Hospital: Build and Manage v1.1.71 بیمارستان من

با بازی اندروید My Hospital اداره ی یک بیمارستان را تجربه کنید. در این بازی شما وظیفه ی بزرگی دارید و باید بیمارستان را مدیریت کنید و مواظب بیمار های خود باشید. بازی های شبیه سازی روز به روز طرفداران بیشتری را جذب خود می کنند. در این گونه بازی ها، سعی می شود تا شما با چالش های دنیای واقعی رو به رو شوید. بازی هایی که در این …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۴-۲۲ 5799 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی اندروید My Hospital اداره ی یک بیمارستان را تجربه کنید. در این بازی شما وظیفه ی بزرگی دارید و باید بیمارستان را مدیریت کنید و مواظب بیمار های خود باشید.

بازی های شبیه سازی روز به روز طرفداران بیشتری را جذب خود می کنند. در این گونه بازی ها، سعی می شود تا شما با چالش های دنیای واقعی رو به رو شوید. بازی هایی که در این دسته قرار دارند، مسلما باید بیشتر جزئیات محیط و دنیای واقعی را وارد دنیای بازی کنند. بازی My Hospital  نیز همین طور می باشد و شما دقیقا در محیط اداره ی یک بیمارستان قرار خواهید گرفت.

در این بازی شما از همان ابتدا با چالش های یک بیمارستان رو به رو خواهید شد. در ابتدا شما باید بخش های بیمارستان خود را بسازید. در این بازی دقیقا تمامی مواردی  که در یک بیمارستان موجود است در اختیار شما قرار دارد. شما به عنوان مدیر بیمارستان اختیارات زیادی دارید و می توانید کار های زیادی بکنید که جلوتر به آن ها می پردازیم.

بازی My Hospital  را استودیو بازی سازی cherrypick games ساخته است. این استودیو جزو استودیو های برتر بازی سازی می باشد. به احتمال زیاد شما نیز نام این استودیو شنیده اید. در گذشته این استودیو بازی های ورزشی می ساخت اما رفته رفته این استودیو سبک های بازی مختلفی را امتحان کرد و نشان داد که در زمنیه های مختلف نیز می تواند موفق باشد.

My Hospital

روند بازی My hospital

مانند بسیاری از بازی های شبیه سازی، در این بازی نیز شما باید فرمان صادر کنید تا یک سری عملیات انجام شود. مانند بعضی دیگر از بازی های شبیه سازی کار شما اداره کردن می باشد. مانند یک بیمارستان واقعی، بیمارستان شما قسمت های مختلفی دارد، شما قسمت های مختلف را از زاویه بالا خواهید دید. شاید بتوان محیط و نحوه ی مدیریت شما در این بازی را شبیه به بازی Fallout Shelter دانست.

در بازی My hospital  نیز دقیقا قسمت های مختلف مانند اتاق از هم جدا شده اند و شما از زاویه ی بالا کنترل می کنید. همچنین مانند بسیاری دیگر از بازی های شبیه سازی و همچنین استراتژی شما می توانید این قسمت ها را گسترش و ارتقا دهید و آن ها را بزرگتر کنید. البته نا گفته نماند برای پیشرفت در این بازی شما مجبور هستید تا این کار را بکنید و قسمت های مختلف را گسترش دهید.

گیم پلی بازی My Hospital

همانطور که گفته شد، کار اصلی شما در این بازی اداره ی بیمارستان می باشد. سبک اداره ی شما باید دقیقا مانند اداره ی یک بیمارستان واقعی باشد. از طرفی نوع کنترل شما در بازی My Hospital مانند بازی های استراتژیک می باشد. شما زاویه ای از بالا خواهید داشت و باید به ساخت و ساز و توسعه بیمارستان خود بپردازید.

این کار در بازی My Hospital به سادگی صورت می گیرد، اگر شما مقدار امتیاز مورد نیاز را داشته باشید، به سادگی می توانید قسمت جدیدی به بیمارستان خود اضافه کنید. شما باید تمرکز خود را روی  قسمت هایی بگذارید که باعث پیشرفت سریع تر بیمارستان شما خواهد شد. مسلما همه ی قسمت ها برای بیمارستان مفید می باشند، ولی بعضی از آن ها در مواقعی کارآمد تر هستند.

همچنین در این بازی وقتی تعداد بیماران شما بیشتر شود، شما مجبور هستید تا فضای قرار گیری بیماران خود را بیشتر کنید.

موارد مختلف بازی My Hospital

یکی از اصلی ترین قسمت های یک بیمارستان دکتر های آنجا می باشد. شما باید دکتر هایی متفاوتی برای بیمارستان خود به خدمت بگیرید، به عنوان مثال دکتر پوست و یا دکتر داخلی. هر دکتر، دارو و وسایل خاص خود را می خواهد که شما باید در آزمایشگاه خود دارو هایی که دکتر های شما برای معالجه بیماران به آن ها احتیاج دارند را تولید کنید. نا گفته نماند که پزشکان شما به اتاق های جدا به عنوان مطب نیز نیاز دارند.

علاوه بر این شما می توانید در بازی My Hospital در بیمارستان خود گیاه هایی هم پرورش دهید. این گیاهان از طرفی باعث زیبایی بیمارستان شما خواهد شد. یکی از عواملی که باعث می شود بیماران از بیمارستان شما راضی باشند، محیط زیبای بیمارستان شما خواهد بود، البته همه چیز را فدای زیبایی بیمارستان خود نکنید.

همچنین وجود گیاهان مختلف باعث می شود، شما بتوانید در آزمایشگاه خود دارو های گیاهی کم یابی تولید کنید که بتوانند در بیماری ها مختلف به کمک پزشکان شما بیایند.

بازی My Hospital  را می توان یک بازی شبیه سازی بسیار خوب و کامل در زمینه ی خود دانست. زمینه ای که کمتر در بازی های شبیه سازی به آن پرداخته شده بود. با این بازی شما به راستی می توانید با چالش های مختلف اداره ی یک بیمارستان در محیطی کارتونی رو به رو شوید. شما می توانید بازی اندروید My Hospital را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید My Hospital :

  • گرافیکی کارتونی و زیبا
  • امکان ساخت دارو هایی کم یاب
  • قابلیت بازی کردن با دوستان خود
  • امکان شخصی سازی بیمارستان خود

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید My Hospital :

  • معرفی ارتقاء! ارتقاء اتاق های دکتر، ایستگاه های تشخیصی و آزمایشگاه ها برای کسب سکه های بیشتر و XP ..
  • رفع مشکل جعبه گنجینه !
  • با به روز رسانی بازی 5 قلب دریافت کنید
  • بهبود عملکرد
  • کاهش حجم بازی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید My Hospital
بازی اندروید My Hospital
بازی اندروید My Hospital

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.71 حجم 78 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده