My Gym: Fitness Studio Manager

بازی اندروید My Gym: Fitness Studio Manager v2.3.2010 باشگاه بدنسازی من

بازی My Gym: Fitness Studio Manager یک بازی جذاب در زمینه بازی‌های مدیریتی و شبیه سازی می‌باشد که شما در آن باید یک باشگاه بدنسازی را مدیریت کنید و با افزودن تجهیزات ورزشی و دستگاهای تناسب اندام، مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنید. در بازی My Gym: Fitness Studio Manager رسیدگی خوب به مشتریان و جواب دادن به مشتریان باعث می‌شود آنها به لباس و تغذیه مناسب  نیاز داشته باشند. همچنین …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۱ 955 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی My Gym: Fitness Studio Manager یک بازی جذاب در زمینه بازی‌های مدیریتی و شبیه سازی می‌باشد که شما در آن باید یک باشگاه بدنسازی را مدیریت کنید و با افزودن تجهیزات ورزشی و دستگاهای تناسب اندام، مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنید. در بازی My Gym: Fitness Studio Manager رسیدگی خوب به مشتریان و جواب دادن به مشتریان باعث می‌شود آنها به لباس و تغذیه مناسب  نیاز داشته باشند.

همچنین شما میتوانید به مشتریان خود مکمل‌های غذایی بفروشید، بعد از این آنها هنگام خروج، مشتریان پول خود را به شما پرداخت خواهند کرد با این پول شما میتوانید یک باشگاه بدنسازی دیگر برای افزایش درآمد خود ایجاد کنید یا اینکه باشگاه خود را به دلخواه تغییر دهید. پس از رسید به سطح یا لول ۸ شما قادر خواهید بود برای باشگاه و مشتریان خود مربی‌هایی استخدام کنید، این مربی‌ها میتوانند سطح شما را به سرعت ارتقاء دهند.

 

 

My Gym: Fitness Studio Manager

در بازی My Gym: Fitness Studio Manager باشگاه خود را مدیریت کنید!

شما میتوانید با انجام دادن وظایف روزانه خود در بازی امتیاز و پول بیشتری کسب کنید و همچنین روزانه پولی به عنوان پاداش دریافت کنید. اگر بتوانید به درخواست‌های مشتریان خود پاسخ بدهید، پس از مدتی به شما تعدادی از ابزار‌های باشگاه، و ابزار‌‌های میفد بیشتری برای توسعه باشگاه تعلق خواهد گرفت. این بازی توسط استودیو Tatem Games Inc. برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس توسعه یافته است که در بین بیش از ۳۶ هزار رای و نظر توانسته امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد. در دسته بازی های سبک شبیه سازی، بازی شبیه سازی زندگی ببر را نیز می توانید تجربه کنید.

اگر شما به دسته از بازی‌های اندروید علاقه دارید بی‌شک این بازی را می‌توان به عنوان یکی از سردمداران این سبک معرفی کرد. در کل این بازی با گرافیک فوق العاده و سه بعدی خود و نیز گیم پلی اعتیادآورش شما را ساعت‌ها در باشگاه سرگرم کند، این بازی میتوانید هم اکنون از وبسایت یزد اپلیکیشن به صورت مستقیم دانلود و بر روی دیواس اندرویدی خود نصب کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید My Gym: Fitness Studio Manager باشگاه بدنسازی من :

  • دارای گرافیک سه بعدی
  • گیم پلی اعتیادآور و جذاب
  • امکان ارتقاء تجهیزات باشگاه
  • شخصی سازی محیط باشگاه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید My Gym: Fitness Studio Manager باشگاه بدنسازی من :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید My Gym: Fitness Studio Manager باشگاه بدنسازی من
بازی اندروید My Gym: Fitness Studio Manager باشگاه بدنسازی من
بازی اندروید My Gym: Fitness Studio Manager باشگاه بدنسازی من
بازی اندروید My Gym: Fitness Studio Manager باشگاه بدنسازی من

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.2010 حجم 44 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده