Mushroom Wars 2

بازی اندروید Mushroom Wars 2 v2.2.12 نبرد قارچ ها ۲

در بازی Mushroom Wars 2 دنیای بازی های استراژیک را به گونه ای دیگر خواهید دید که چگونه پیشرفت کرده و با گرافیک و فیزیکی فوق العاده به استقبال بازیکنان آمده است. در این بازی شما در نقش فرمانده قارچ هایی هستید که به علم های بسیاری دست یافته اند و همینطور توانسته اند ابزار های جنگی و حتی صلح آمیز طراحی کنند.همانطور که اشاره شد در بازی Mushroom Wars 2 شما …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ 671 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Mushroom Wars 2 دنیای بازی های استراژیک را به گونه ای دیگر خواهید دید که چگونه پیشرفت کرده و با گرافیک و فیزیکی فوق العاده به استقبال بازیکنان آمده است. در این بازی شما در نقش فرمانده قارچ هایی هستید که به علم های بسیاری دست یافته اند و همینطور توانسته اند ابزار های جنگی و حتی صلح آمیز طراحی کنند.همانطور که اشاره شد در بازی Mushroom Wars 2 شما در نقش فرمانده یک گروه از قارچ ها هستید که به درجه علم و فناوری بالایی رسیده اند اما قارچ های دیگری هم هستند که به این نوع دانش دست پیدا کرده اند بعضی از آن ها صلح طلب و بعضی خواستار نابودی و ویرانی هستند که شما می‌بایست در مقابل آن ها باستید.

بازی Mushroom Wars 2 به صورت آنلاین و آفلاین است به این معنی که شما قادر به انتخاب بخش تک نفره و چند نفره به صورت دلخواه هستید.

بازی Mushroom Wars 2 یک گیم آفلاین و آنلاین در سبک استراژیک، اکشن و ماجراجویی با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Zillion Whales برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت اطلاعات کاملی در دسترس نمی‌باشد. دانلود بازی Mushroom Wars 2 در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۳٫۸ از ۵٫۰ می‌باشد.

Mushroom Wars 2

بازی استراژیک اندروید Mushroom Wars 2

همانطور که پیشتر گفته شد در بازی Mushroom Wars 2 شما قادر به انتخاب بخش تک نفره و یا چند نفره هستید که انتخابی دلخواه و مطابق میل شما می‌باشد. در بخش تک نفره بیش از ۵۰ ماموریت انتظار شما را می‌کشد که با سطح های مختلفی در مقابل شما حضور خواهند داشت. و در بخش چند نفره ماموریت ها به صورت PVP هستند به این صورت که شما می‌توانید نبرد تن به تن (۱ به ۱) داشته باشید و یا به همراه یکی از دوستان خود تیمی به یک تیم از دشمن حمله کنید و آن ها را شکست دهید. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی warhammer quest 2 the end times و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mushroom Wars 2 :

  • آنلاین و آفلاین
  • قابلیت نبرد چند نفره و یا تک نفره
  • وجود خالت PVP (تن به تن و یا تیمی) در گیم مود چند نفره
  • وجود شخصیت ها و قهرمان های متنوع قارچی
  • قابلیت ارتقاء ارتش قارجی خود

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Mushroom Wars 2 :

  • رفع مشکل بخش بازدید در نقش روح
  • اضافه شدن قابلیت PVP دو به دو بزودی

پیش نمایش

بازی اندروید Mushroom Wars 2
بازی اندروید Mushroom Wars 2
بازی اندروید Mushroom Wars 2
بازی اندروید Mushroom Wars 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.12 حجم 41 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده