Mushroom Wars 2

بازی اندروید Mushroom Wars 2 v2.2.12 نبرد قارچ ها ۲

در بازی Mushroom Wars 2 دنیای بازی های استراژیک را به گونه ای دیگر خواهید دید که چگونه پیشرفت کرده و با گرافیک و فیزیکی فوق العاده به استقبال بازیکنان آمده است. در این بازی شما در نقش فرمانده قارچ هایی هستید که به علم های بسیاری دست یافته اند و همینطور توانسته اند ابزار های جنگی و حتی صلح آمیز طراحی کنند.همانطور که اشاره شد در بازی Mushroom Wars 2 شما …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ 194 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Mushroom Wars 2 دنیای بازی های استراژیک را به گونه ای دیگر خواهید دید که چگونه پیشرفت کرده و با گرافیک و فیزیکی فوق العاده به استقبال بازیکنان آمده است. در این بازی شما در نقش فرمانده قارچ هایی هستید که به علم های بسیاری دست یافته اند و همینطور توانسته اند ابزار های جنگی و حتی صلح آمیز طراحی کنند.همانطور که اشاره شد در بازی Mushroom Wars 2 شما در نقش فرمانده یک گروه از قارچ ها هستید که به درجه علم و فناوری بالایی رسیده اند اما قارچ های دیگری هم هستند که به این نوع دانش دست پیدا کرده اند بعضی از آن ها صلح طلب و بعضی خواستار نابودی و ویرانی هستند که شما می‌بایست در مقابل آن ها باستید.

بازی Mushroom Wars 2 به صورت آنلاین و آفلاین است به این معنی که شما قادر به انتخاب بخش تک نفره و چند نفره به صورت دلخواه هستید.

بازی Mushroom Wars 2 یک گیم آفلاین و آنلاین در سبک استراژیک، اکشن و ماجراجویی با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Zillion Whales برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت اطلاعات کاملی در دسترس نمی‌باشد. دانلود بازی Mushroom Wars 2 در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۳٫۸ از ۵٫۰ می‌باشد.

Mushroom Wars 2

بازی استراژیک اندروید Mushroom Wars 2

همانطور که پیشتر گفته شد در بازی Mushroom Wars 2 شما قادر به انتخاب بخش تک نفره و یا چند نفره هستید که انتخابی دلخواه و مطابق میل شما می‌باشد. در بخش تک نفره بیش از ۵۰ ماموریت انتظار شما را می‌کشد که با سطح های مختلفی در مقابل شما حضور خواهند داشت. و در بخش چند نفره ماموریت ها به صورت PVP هستند به این صورت که شما می‌توانید نبرد تن به تن (۱ به ۱) داشته باشید و یا به همراه یکی از دوستان خود تیمی به یک تیم از دشمن حمله کنید و آن ها را شکست دهید. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی warhammer quest 2 the end times و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mushroom Wars 2 :

  • آنلاین و آفلاین
  • قابلیت نبرد چند نفره و یا تک نفره
  • وجود خالت PVP (تن به تن و یا تیمی) در گیم مود چند نفره
  • وجود شخصیت ها و قهرمان های متنوع قارچی
  • قابلیت ارتقاء ارتش قارجی خود

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Mushroom Wars 2 :

  • رفع مشکل بخش بازدید در نقش روح
  • اضافه شدن قابلیت PVP دو به دو بزودی

پیش نمایش

بازی اندروید Mushroom Wars 2
بازی اندروید Mushroom Wars 2
بازی اندروید Mushroom Wars 2
بازی اندروید Mushroom Wars 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.12 حجم 41 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده