Motorsport Manager Mobile 3

بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 v1.0.5 مدیر ماشین های سرعتی ۳

بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 می تواند نفس شما از هیجان در سینه حبس کند. با این بازی شما به راستی در دنیای مسابقات ماشین سواری پر سرعت قرار خواهید گرفت و چالش های مرتبط با آن را تجربه خواهید کرد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. ماشین سواری و دنیای سرعت همیشه هیجان انگیز و جذاب بوده است و از همین رو طرفداران زیادی نیز دارد. …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۱-۳۰ 357 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 می تواند نفس شما از هیجان در سینه حبس کند. با این بازی شما به راستی در دنیای مسابقات ماشین سواری پر سرعت قرار خواهید گرفت و چالش های مرتبط با آن را تجربه خواهید کرد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

ماشین سواری و دنیای سرعت همیشه هیجان انگیز و جذاب بوده است و از همین رو طرفداران زیادی نیز دارد. به همین خاطر سازندگان بازی های مختلف توجه ویژه ای به این عرصه می کنند و بازی های زیادی با موضوع مسابقات ماشین سواری ساخته می شود، بازی Motorsport Manager Mobile 3 نیز یکی از همین بازی های پر طرفدار می باشد. از دیگر بازی های ماشین سواری پر طرفدار می توان به بازی ها Asphalt Nitro و Real Speed Car Racing اشاره کرد، اما ناگفته نماند که شما در بازی Motorsport Manager Mobile 3 هیجان را طور دیگری تجربه خواهید کرد.

بازی Motorsport Manager Mobile 3 را استودیو بازی سازی Playsport Games ساخته است. شاید بتوان سری بازی های Motorsport را محبوب ترین و موفق ترین بازی های این استودیو دانست. بازی Motorsport Manager Mobile 3 توانسته در گوگل پلی از دیدگاه کاربران امتیاز ۴٫۸ از ۵ را کسب کند که یک امتیاز بسیار عالی برای یک بازی محسوب می شود.

 

Motorsport Manager Mobile 3

 

در Motorsport Manager Mobile 3 چالش های مسابقات ماشین سواری را تجربه کنید

در بازی Motorsport Manager Mobile 3 شما باید به عنوان یک مدیر، تیم رانندگان خود را برای ماشین های پر سرعت خود انتخاب کنید و ماشین های مناسبی در اختیار آن ها قرار دهید و خود را برای برنده شدن در مسابقات آماده کنید، اما به همین سادگی ها هم نیست. در این بازی شما باید بتوانید به خوبی تیم خود را مدیریت کنید و مهارت های رانندگان خود را بالا ببرید. مسلما تصمیم های شما می تواند روی برنده یا بازنده شدن تیم شما تاثیر بگذارد.

در بازی Motorsport Manager Mobile 3 زمین های مسابقه ی مختلفی وجود دارد که ممکن است در هر کدام از آن ها با آب و هوای خاصی رو به رو شوید، از این رو شما به عنوان مدیر تیم باید با کمک تیم مکانیک خود، ماشین های خود را ارتقا و آماده مسابقه کنید. به عنوان مثال در این بازی نوع لاستیک ها نقش مهمی در پیروزی شما خواهد داشت. علاوه بر این مسلما رانندگان نیز نقش اصلی را بازی می کنند پس بهترین راننده را برای ماشین های خود انتخاب کنید.

در بازی Motorsport Manager Mobile 3‌ مدیر تیم رانندگان ماشین های پر سرعت شوید و برای برنده شدن در مسائل مختلف تصمیم گیری کنید و چالش های مختلف را تجربه کنید. شما می توانید این بازی‌ را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 مدیر ماشین های سرعتی 3 :

  • گرافیکی بی نظیر
  • وجود زمین های مسابقه ی متفاوت
  • وجود آب و هوای گوناگون
  • وجود ماشین های مختلف
  • لحاظ شدن مسائل فنی ماشین ها در بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 مدیر ماشین های سرعتی 3 :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 مدیر ماشین های سرعتی 3
بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 مدیر ماشین های سرعتی 3
بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 مدیر ماشین های سرعتی 3
بازی اندروید Motorsport Manager Mobile 3 مدیر ماشین های سرعتی 3

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.5 حجم 45 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده