تهیه نسخه پشتیبان در با MobiKin Assistant+دانلود

در این مطلب قصد معرفی برنامه ای را داریم که آسان ترین و سریعترین روش برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات دستگاه اندرویدی شما می باشد که با استفاده از آن می توانید از همه اطلاعات خود (عکس، فیلم، مخاطبین، پیامک ها و …) نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما از طریق این برنامه می توانید بدون هیچ زحمت خاصی و با ایمنی کامل از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. …

۱۳۹۵-۰۳-۱۵ 1255 بار بدون دیدگاه Mr

در این مطلب قصد معرفی برنامه ای را داریم که آسان ترین و سریعترین روش برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات دستگاه اندرویدی شما می باشد که با استفاده از آن می توانید از همه اطلاعات خود (عکس، فیلم، مخاطبین، پیامک ها و …) نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما از طریق این برنامه می توانید بدون هیچ زحمت خاصی و با ایمنی کامل از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در این مطلب به طرز کار با این برنامه کاربردی می پردازیم.

قابلیت های برنامه MobiKin Assistant

تهیه نسخه پشتیبان

۱- تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین و پیامک ها

پاک شدن یا از دست رفتن مخاطبین و پیامک ها می تواند اتفاق بسیار بدی باشد و ممکن است گاهی پیامک ها و مخاطبین به اندازه دیگر اطلاعات موجود در تلفن شما برای شما ارزشمند و مهم باشند. به این خاطر شما به یک برنامه حرفه ای برای حل این مشکل احتیاج دارید. MobiKin Assistant این امکان را برای شما فراهم می کند که تمام مخاطبین درون دستگاهتان، به همراه تمامی پیامک ها را تنها با یک کلیک منتقل کنید. متن های پیامک ها با فرمت HTML یا VFC بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند و به راحتی قابل دسترسی هستند. این برنامه دارای قابلیت های دیگری نیز می باشد و طرز کار با این برنامه کاملا ساده می باشد.

تهیه نسخه پشتیبان

۲- تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و خالی کردن فضای حافظه

با این برنامه می توانید تمام فایل های موجود در دستگاه اندرویدی خود را به راحتی و با ایمنی کامل بر روی کامپیوتر خود منتقل کنید. همچنین لازم به ذکر است که در این انتقال از کیفیت فایل های شما کاسته نمی شود و آسیبی آن ها را تهدید نمی کند. در این برنامه این امکان فراهم شده که تمام فایل ها (فیلم ها، عکس ها، برنامه ها، مخاطبین، پیامک ها و …) را به راحتی به کامپیوتر خود منتقل کنید. ممکن است گاهی برای شما پیش آمده باشد که به اطلاعات درون دستگاه اندرویدی خود نیاز دارید اما دائما از آن ها استفاده نمی کنید و به ندرت به آن ها احتیاج پیدا می کنید. با استفاده از این برنامه می توانید این گونه فایل ها را به درون کامپیوتر خود منتقل کرده و از فضای خالی شده دستگاه خود استفاده دیگری نمایید.

تهیه نسخه پشتیبان

۳- سازمان دهی برنامه های نصب شده توسط  MobiKin Assistant

این برنامه علاوه بر گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات دستگاه شما قابلیت های دیگری نیز دارد که این برنامه را کارآمدتر می کند. این برنامه به نوعی سازمان دهنده دستگاه اندرویدی شماست. از طریق این برنامه می توانید تمام برنامه های موجود در دستگاه خود را با یک اشاره ببندید و انتخاب کنید که می خواهید کدام یک از آن ها را از دستگاه خود پاک کنید.

این برنامه با اکثر دستگاه های اندرویدی موجود در بازار سازگار است. برنامه را دانلود و آن را نصب کنید و سپس باقی کارها را به این برنامه بسپارید. نظر شما درباره این نرم افزار چیست؟ آیا مایل به استفاده از این نرم افزار هستید؟

منبع: androidpit.com

لینک دانلود برنامه

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده