MMX Hill Dash

بازی اندروید MMX Hill Dash v1.0.10470.10598 صعود به تپه MMX

MMX Hill Dash یکی از بهترین و متفاوت ترین بازی های سبک رانندگی اندروید است که توسط استودیو Games Hutch به صورت رایگان منتشر شده است. بازی صعود به تپه “MMX ” شما را با سبک متفاوتی از بازی های رانندگی رو به رو می کند، در این بازی شما کنترل ماشین های غول پیکر را بر عهده می گیرید و در مسیری هیجان انگیز با ماشین های دیگر مسابقه …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۸ 773 بار بدون دیدگاه javadi96

MMX Hill Dash یکی از بهترین و متفاوت ترین بازی های سبک رانندگی اندروید است که توسط استودیو Games Hutch به صورت رایگان منتشر شده است. بازی صعود به تپه “MMX ” شما را با سبک متفاوتی از بازی های رانندگی رو به رو می کند، در این بازی شما کنترل ماشین های غول پیکر را بر عهده می گیرید و در مسیری هیجان انگیز با ماشین های دیگر مسابقه می دهید.

MMX Hill Dash
گیم پلی بازی MMX Hill Dash

بازی گیم پلی متفاوت و جالبی دارد. شما باید ماشین را به جلو و عقب هدایت کنید و همچنین به وسیله حرکت دادن گوشی تعادل ماشین را حفظ کنید، زیرا در صورت برخورد بدنه با زمین ماشین شما منفجر خواهد شد. نکته جالب بازی مستقیم بودن مسیر بازی است اما این به این معنا نیست که با بازی راحتی رو به رو هستید. در بازی موانع زیادی وجود دارد که سختی بازی را هر چه بیشتر می کند.

در بازی دو حالت تک نفره و آنلاین وجود دارد که در بخش آنلاین آن می توانید با کاربران سراسر جهان رقابت کنید. بازی مراحل متفاوتی دارد که هر کدام از آن ها در محیط های متفاوت و جدیدی مانند شهر، بیایان، کوهستان و… قرار دارند. در بازی تعداد زیادی ماشین های غول پیکر وجود دارند که می توانید آن ها را از طریق پول هایی که در بازی به دست می آورید خریداری کنید همچنین می توانید آن ها را ارتقا دهید و ماشین خود را قدرتمند تر کنید.

MMX Hill Dash

گرافیک بازی

گرافیک بازی با توجه به حجم ۶۸ مگابایتی اش واقعا عالی است! محیط های بازی پر جزئیات و با دقت خاصی طراحی شده اند و با وجود اینکه ممکن است مراحلی از بازی در محیط های تکراری انجام شوند به زودی از آن ها خسته نخواهید شد! ماشین ها نیز از گرافیک خوبی برخوردارند و هر کدام از ماشین ها با خصوصیات و ظاهر متفاوتی طراحی شده اند.

بازی MMX Hill Dash تا کنون بیش از ۵ میلیون بار از مارکت گوگل دانلود شده است و دارای امتیاز بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ می باشد! اگر به بازی های MMX Racing و  Hill Climb Racing 2 علاقه دارید پیشنهاد می دهم این بازی را به هیچ وجه از دست ندهید و همین حالا این بازی را از سایت یزد اپلیکیشن دانلود کنید و از بازی لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید MMX Hill Dash :

  • گیم پلی جدید و هیجان انگیز
  • تنوع ماشین ها و محیط های بازی
  • گرافیک عالی و پرجزئیات
  • دارابودن بخش آنلاین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید MMX Hill Dash :

  • باز کردن لیدر برد منحصر به فرد جدید و برگزاری نبرد های تاپ هر هفته
  • ‏اضافه شدن بخش تماشای آگهی و گرفتن جایزه
  • رفع برخی از مشکلات گرافیکی

پیش نمایش

بازی اندروید MMX Hill Dash
بازی اندروید MMX Hill Dash
بازی اندروید MMX Hill Dash

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.10470.10598 حجم 71 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده