Mmm Fingers 2

بازی اندروید Mmm Fingers 2 v1.1‎ محافظت از انگشت ها ۲

Mmm Fingers 2 نام بازی مهیجی است که قصد داریم امروز به شما معرفی کنیم. در بازی محافظت از انگشت ها ۲، از انگشتان خود در برابر هیولای کوچولو و بامزه محافظت کنید . بازی انگشت خور ها یکی از بازی های موفق در سبک تفننی می باشد که می خواهیم نسخه دوم آن را در این پست بررسی کنیم. در این بازی سرعت عمل حرف اول را می زند. …

۱۳۹۶-۰۸-۰۹ 2935 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Mmm Fingers 2 نام بازی مهیجی است که قصد داریم امروز به شما معرفی کنیم. در بازی محافظت از انگشت ها ۲، از انگشتان خود در برابر هیولای کوچولو و بامزه محافظت کنید .

بازی انگشت خور ها یکی از بازی های موفق در سبک تفننی می باشد که می خواهیم نسخه دوم آن را در این پست بررسی کنیم. در این بازی سرعت عمل حرف اول را می زند. شما باید هر چه می توانید زمان بیشتری انگشتان خود را بر روی صفحه نگه دارید و در زمانی که هیولای کوچک به شما حمله کرد باید از انگشت هایتان محافظت کنید تا آن ها را نخورد. این هیولای گرسنه و کوچک همیشه در کمین شماست تا شما در بازی پیروز نشوید. در بازی Mmm Fingers 2 با خطراتی که از جانب هیولای کوچک وجود دارد باید بتوانید رکورد خود را ارتقا بخشید، اما مراقب باشید به بازی Mmm Fingers 2 اعتیاد پیدا نکنید!

Mmm Fingers 2

گیم پلی بازی Mmm Fingers 2

بازی محافظت از انگشتان ۲  با توجه به نسخه اول بازی که به محبوبیت جهانی رسید یک بازی سرتاسر هیجان می باشد. همان‌ طور که گفته شد روش بازی به این صورت است که باید انگشت خود را بر روی صفحه نگه دارید و همچنین از هیولای کوچک و بامزه ای که در کمین شماست تا به انگشت های شما آسیب برساند برخورد نکنید.

توجه داشته باشید زمانی که مونستر به سمت شما حمله ور می شود انگشت های خود را از روی صفحه بردارید و سریعا به صفحه گوشی برگردانید. در بازی Mmm Fingers 2 سرعت عمل شما تعین کننده است. دقت کنید که اگر انگشتتان بیهوده از روی صفحه برداشته شود یا با هیولا برخورد کند بازی را باخته اید. فکر می کنید چقدر می توانید در مقابل هیولای کوچک و بامزه دوام بیاورید؟

بازی Mmm Fingers 2 با بیش از ۵۰۰ هزار نصب و امتیاز ۴٫۳ در مارکت بزرگ اندروید یکی از جدید ترین و مهیج ترین بازی های اندروید محسوب می شود. همواره می توانید جدید ترین نسخه این بازی و سایر بازی های اندروید را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی Mmm Fingers 2 :

  • هیولا های جدید!
  • حالت چالش جدید!
  • یک چالش جدید و منحصر به فرد به صورت روزانه!
  • گیم پلی آسان و جذاب برای بازی
  • لیدر ها و دستاورد ها

تغییرات نسخه جدید Mmm Fingers 2 :

  • رفع برخی از مشکلات

پیش نمایش

Mmm Fingers 2
Mmm Fingers 2
Mmm Fingers 2
Mmm Fingers 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v2-1.1 حجم 46 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده