Mini Guns

بازی اندروید Mini Guns v1.0.19 سلاح های کوچک

در بازی Mini Guns شما در نقش فرمانده سربازانی شجاع و همینطور رئیس یک ملت خواهید بود. حتما همه ما با وظایف یک فرمانده و رئیس یک ملت آشنا هستیم کسی که این مسئولیت هارا داشته باشد باید بتواند مردم شهر خود را راضی نگه دارد و همینطور آن هارا از شر دشمنان در امان نگاه دارد. در این بازی شما در نقش یک فرمانده کل هستید و تمامی این …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ 1519 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Mini Guns شما در نقش فرمانده سربازانی شجاع و همینطور رئیس یک ملت خواهید بود. حتما همه ما با وظایف یک فرمانده و رئیس یک ملت آشنا هستیم کسی که این مسئولیت هارا داشته باشد باید بتواند مردم شهر خود را راضی نگه دارد و همینطور آن هارا از شر دشمنان در امان نگاه دارد. در این بازی شما در نقش یک فرمانده کل هستید و تمامی این وظایف ها به عهده شما خواهند بود.همانطور که گفته شد شما به عنوان یک فرمانده کل باید بتوانید رضایت مردم را جلب کنید و همراه با جلب خشنودی باید برای آن ها شغل هم فراهم کنید تا بتوانند برای شهر خود مفید باشند. همینطور شما باید بتوانید با استفاده از مردم و منابعی که در اختیار دارید قدرت نظامی بزرگی برپا کنید که آن هم مراحل خود را دارد.

قابل ذکر است بازی به صورت آنلاین و نیازمند به اتصال اینترنت می‌باشد.

بازی Mini Guns یک گیم آنلاین در سبک استراژیک با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Riposte Games & Co برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Mini Guns در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن با تمامی امکانات به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵ می‌باشد.

 

Mini Guns

گیم پلی Mini Guns

همانطور که گفته شد شما در نقش یک فرمانده باید بتوانید با ایجاد یک ارتش و نیروی نظامی قوی از خود دفاع کنید و یا به دشمنان حجوم ببرید تا بتوانید منابع بیشتری نسبت به منابع خود بدست آورید. دشمنان در بازی که به صورت بازیکنان آنلاین و واقعی می‌باشند به منابع شما چشم دوخته اند زیرا شما دارای منابع بزرگی از غلات و سلاح های زرهی و مدرن هستید. تمامی ارگان های نظامی از جمله نیرو های هوایی، زمینی، دریایی در اختیار کامل شما قرار دارند و فقط با دستور شما حرکت می‌کنند.

اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید بهتر است که بازی س را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mini Guns :

  • قابلیت ایجاد و ارتقاء بیشتر سطح های بازی
  • قابلیت حمله و دفاع
  • بازی به صورت کاملا آنلاین می‌باشد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Mini Guns :

  • حالت داستان جدید: لذت بردن از 90 ماموریت به صورت رایگان با یک داستان کاملا جدید و هیجان انگیز!
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Mini Guns
بازی اندروید Mini Guns
بازی اندروید Mini Guns
بازی اندروید Mini Guns
بازی اندروید Mini Guns

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.19 حجم 65 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده