Mighty Battles

بازی اندروید Mighty Battles v1.6 جنگ های مهیب

بازی Mighty Battles بسیار جالب و سرگرم کننده بوده و با دنیایی رنگارنگ می تواند لذت بسیاری فراهم آورد. ساخت این بازی برعهده استودیو Hothead Games قرار داشته و با استقبال بسیاری هنگام عرضه رو به رو شد. بازی جنگ های مهیب در گوگل پلی از ۵ امتیاز ۴٫۵ را کسب کرده که نشان می دهد با عنوانی لذت بخش و مهیج رو به رو هستیم. همچنین تعداد دانلود آن …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 1227 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی Mighty Battles بسیار جالب و سرگرم کننده بوده و با دنیایی رنگارنگ می تواند لذت بسیاری فراهم آورد. ساخت این بازی برعهده استودیو Hothead Games قرار داشته و با استقبال بسیاری هنگام عرضه رو به رو شد. بازی جنگ های مهیب در گوگل پلی از ۵ امتیاز ۴٫۵ را کسب کرده که نشان می دهد با عنوانی لذت بخش و مهیج رو به رو هستیم. همچنین تعداد دانلود آن به ۵۰۰ هزار بار می رسد که در میان عناوین هم سبک کم نظیر است.

معرفی Mighty Battles

استودیو Hothead Games سعی کرده با افزودن المان گیم پلی جنگی آن را به عنوانی سرگرم کننده تبدیل کند که در میان دیگر بازیها می تواند ساعت ها شما را سرگرم سازد. شما در این بازی با سلاح ها جنگی، توپ، تانک و برخی دیگر رو به رو هستید تا به نابودی حریف و دشمنان بپردازید. Mighty Battles یا جنگ های مهیب لحظات سرگرم کننده و مهیجی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

 

Mighty Battles

 

جنگ های مهیب یکی از عناوین پرطرفدار استودیو Hothead Games بوده که در مقایسه با سایر بازیها استودیو تجربه گیم پلی لذت بخشی را به ارمغان می آورد. این بازی بیشتر استراتژیک بوده و نباید آن را سبک اول شخص دانست. تجربه بازی با جنگ های مهیب موجب می شود تا لحظات سرگرم کننده ای را سپری کنید بدون آن که شاهد نقص گیم پلی باشید. از ویژگی های این بازی باید به بخش تک نفره، بخش چند نفره، سلاح های مختلف، محیط گیم پلی رنگارنگ، نیاز به اینترنت و برخی دیگر از ویژگی های این بازی محسوب می شود.

این بازی اخیرا منتشر شده و انتظار می رود بزودی شاهد انتشار نسخه جدید با ویژگی های گیم پلی بروزرسانی شده باشیم. اگر می خواهیم عنوان جنگی و شوتر را به شکل استراتژیک تجربه کنید، جنگ های مهیب همان گزینه موردنظر است.

 

گیم پلی Mighty Battles


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mighty Battles :

  • سبک گیم پلی استراتژیک
  • وجود سلاح های مختلف و ویرانگر
  • گرافیک HD
  • وجود نیرو‌های مختلف با قابلیت‌های خاص

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Mighty Battles :

  • بهینه سازی و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید Mighty Battles
بازی اندروید Mighty Battles
بازی اندروید Mighty Battles
بازی اندروید Mighty Battles
بازی اندروید Mighty Battles

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.6 حجم 86 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده