Microsoft Office Lens

نرم افزار اندروید Microsoft Office Lens – PDF Scanner v16.0.1112 اسکنر اسناد لنز

Microsoft Office Lens نام اپلیکیشن اسکنر اسناد لنز می باشد که توسط شرکت مایکروسافت طراحی شده است. نرم افزار اسکنر اسناد به شما کمک می کند تا اسناد و نوشته های شما را همانند یک اسکنر قدرتمند، اسکن کند و همیشه همراه خود داشته باشید. همیشه یکی از دغدغه های کاربران داشتن یک اسکنر قدرتمند بوده که بیشتر کاربران اندروید با استفاده از دوربین دستگاه اندرویدی خود از اسناد و …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۱-۰۴ 313 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Microsoft Office Lens نام اپلیکیشن اسکنر اسناد لنز می باشد که توسط شرکت مایکروسافت طراحی شده است. نرم افزار اسکنر اسناد به شما کمک می کند تا اسناد و نوشته های شما را همانند یک اسکنر قدرتمند، اسکن کند و همیشه همراه خود داشته باشید. همیشه یکی از دغدغه های کاربران داشتن یک اسکنر قدرتمند بوده که بیشتر کاربران اندروید با استفاده از دوربین دستگاه اندرویدی خود از اسناد و جزوات خود سند تهیه می کردند.

اگر استفاده از نرم افزار Microsoft Office Lens را یک بار تجربه کنید، متوجه خواهید شد که حتی با داشتن یک دوربین با کیفیت معمولی و برنامه اسکنر اسناد لنز تصاویری با کیفیت اسکنر های قدرتمند خواهید داشت. علاوه بر اسکن انواع مدارک جزوات می توانید نوع فایل خروجی مورد نیاز خود را در پایان انتخاب کنید. داشتن محیطی ساده، رابط کاربری آسان و… ویژگی هایی هستند که اپ Microsoft Office Lens را به یک اسکنر قدرتمند تبدیل کرده است. این برنامه به صورت خودکار با تشخیص مرز های کتاب، تخته وایت برد و… تصویری کاملا واضح برای شمما ثبت می کند. برای اسکن تصاویر علاوه بر نرم افزار اسکنر اسناد لنز، برنامه CamScanner نیز می تواند به شما کمک کند.

Microsoft Office Lens

برنامه اسکنر اسناد لنز Microsoft Office Lens

اپلیکشن اسکنر اسناد لنز یکی از بهترین برنامه های سال ۲۰۱۵ در ایالات متحده می باشد . شما می توانید با استفاده از اسکنر لنز مایکروسافت تصاویر خود را به فایل های Word, PDF, JPG و PowerPoint تبدیل کنید و با ذخیره در OneDrive و OneNote همیشه و همه جا به فایل های خود دسترسی داشته باشید. همه ی یادداشت ها، رسید ها و اسناد خود را اسکن کنید و برای جستجوی اسناد خود، با سازماندهی آن ها در زمان صرفه جویی کنید. نرم افزار Microsoft Office Lens با بیش از ۱۰ میلیون نصب در گوگل پلی و امتیاز ۴٫۷ یکی از اپ های قدرتمند و کاربردی اندروید می باشد که توسط شرکت قدرتمند Microsoft Corporation طراحی شده است.


ویژگی های کلیدی نرم افزار Microsoft Office Lens :

  • تشخیص خودکار مرزها در حین اسکن کردن و ثبت بهترین عکس
  • ارائه خروجی های JPG، Word، PDF و PowerPoint
  • اسکن در موقعیت های مختلف: تخته وایت برد، جزوات و...

تغییرات نسخه جدید نرم افزار Microsoft Office Lens :

  • رفع مشکلات و بهینه سازی عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار Microsoft Office Lens
نرم افزار Microsoft Office Lens
نرم افزار Microsoft Office Lens
نرم افزار Microsoft Office Lens

دانلود باکس Download Box

نسخه v16.0.11126.20106 حجم 39 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده