Metal Gunner 2017

بازی اندروید Metal Gunner 2017 v2.0 تفنگدار آهنی

Metal Gunner 2017 نام یکی از بهترین بازی های دوبعدی اندروید در سبک اکشن می باشد. در این بازی باید با استفاده از سلاح های دردسترس خود، در مقابل ارتشی که تمام هدفشان نابودی شماست، ایستاده و آن ها را یکی پس از دیگری نابود کنید. بازی اندروید Metal Gunner 2017 توسط استودیوی بازی سازی game of maria piza ساخته و بصورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ 483 بار بدون دیدگاه AHJ

Metal Gunner 2017 نام یکی از بهترین بازی های دوبعدی اندروید در سبک اکشن می باشد. در این بازی باید با استفاده از سلاح های دردسترس خود، در مقابل ارتشی که تمام هدفشان نابودی شماست، ایستاده و آن ها را یکی پس از دیگری نابود کنید.

بازی اندروید Metal Gunner 2017 توسط استودیوی بازی سازی game of maria piza ساخته و بصورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز فوق العاده ی ۴٫۱ ار ۵ را  از سوی بازیکنان سراسر جهان به دست آورد. برای آشنایی بیشتر با این بازی زیبا تا انتها با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Metal Gunner 2017

 

بازی اندروید Metal Gunner 2017

با استفاده از گیم پلی کلاسیک این بازی به دوران کودکی خود باز خواهید گشت. در بازی Metal Gunner 2017 شما در نقش یک انسان عادی با سربازانی قوی و سرسخت مبارزه خواهید کرد. ارتش تروریستی یک بار دیگر در حال افزایش نیروی خود است تا بتواند برنامه ای که برای شما ریخته است را عملی کند. در این برنامه نابود کردن شما در اولویت می باشد. اما شما باید با استفاده هوش و سرعت عمل خود آن ها را نابود کرده و اجازه ندهید که نقشه ی خود را عملی کنند.
اما مقابله در برابر این ارتش بزرگ نیاز به تجهیزات دارد. نگران نباشید، در هر مرحله ای از بازی سلاح های مورد نیاز شما برای مبارزه در دسترستان قرار خواهد گرفت تا بتوانید آن ها را یکی پس از دیگری نابود کنید.

بازی Metal Gunner 2017 همانند بازی های afterpulse و pyro jump دارای گرافیک دو بعدی و کلاسیک می باشد که قطعا بازی های دوران کودکی تان را به یادتان خواهد آورد. همچنین دارای یک گیم پلی ساده و روان می باشد که باعث می شود از بازی کردن این بازی خسته نشوید. در صورتی که به بازی های اکشن علاقه مند هستید پس حتما این بازی را تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Metal Gunner 2017 :

  • گرافیک کلاسیک و رنگارنگ
  • وجود شخصیت های انیمیشنی جذاب
  • وجود وسایلی از قبیل تانک و هلیکوپتر
  • گیم پلی ساده و روان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Metal Gunner 2017 :

  • رفع برخی از مشکلات موجود در بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Metal Gunner 2017
بازی اندروید Metal Gunner 2017

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0 حجم 7 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده