منچرز

بازی اندروید Mencherz v3.1.0 منچرز منچ آنلاین

منچرز یکی از دست ساخته‌های تیم بازی سازی اینسایتل است که می‌تواند به صورتی کامل تجربه یک منچ واقعی را برای کاربر به عمل آورد کند. در ادامه قرار است نگاهی بر گیم پلی و سبک این بازی بسیار زیبا داشته باشیم. در بازی منچرز همان قواعد منچ خودمان حکم فرما است. در این بازی، هر یک از بازیکنان چهار مهره در اختیار دارد که باید آن‌ها را پس از یک …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 5101 بار ۱ دیدگاه مجید نوایی

منچرز یکی از دست ساخته‌های تیم بازی سازی اینسایتل است که می‌تواند به صورتی کامل تجربه یک منچ واقعی را برای کاربر به عمل آورد کند. در ادامه قرار است نگاهی بر گیم پلی و سبک این بازی بسیار زیبا داشته باشیم. در بازی منچرز همان قواعد منچ خودمان حکم فرما است. در این بازی، هر یک از بازیکنان چهار مهره در اختیار دارد که باید آن‌ها را پس از یک دور به خانه مقصد برساند. برای ورود به بازی، باید آن‌قدر تاس بیاندازید تا عدد شش بیاورید تا بتوانید مهرا خود را حرکت دهید.

با ورود به بازی، قادر هستید مهره‌های خود را بر اساس عددی که آورده‌اید حرکت داده و هر زمان به مهره حریف برخوردید، آن‌ها را از بازی حذف یا به حالت اول بازگردانید. به همین روش اگر خانه‌ای که وارد آن می‌شوید توسط مهره‌ای از خودتان گرفته شده باشد، یا باید یک مهره دیگر را حرکت داده و یا نوبت شما از دست خواهد رفت.

“قابلیت بازی به صورت آنلاین و آفلاین”

منچرز

گیم پلی بازی منچرز :

این بازی در دو حالت آنلاین و آفلاین قابل اجرا است، در بخش آنلاین می‌توانید به صورت تصادفی با ۴ حریف دیگر بمسابقه بدهید و یا در صورت داشتن نام کاربری دوستان خود، می‌توانید از راه دور با ‌آن‌ها مسابقه دهید. در بخش آفلاین نیز می‌توانید به صورت ۴ نفره با اعضای خانواده و از طریق یک دستگاه به بازی‌ کردن بپردازید، البته اگر تعداد افراد جمع که میتوانند با شما بازی‌ کنند به ۴ نفر نرسید می‌توانید از هوش مصنوعی بازی کمک بگیرید و یا حتی بازی را با نفرات کم‌تری به انجام برسانید.

همچنین می توانید در بخش گردونه شانس امتیازات روزانه دریافت کنید و سطح خود را افزایش دهید. با تغیراتی که در نسخه جدید انجام شده، مشکل نصب بازی در برخی دستگاه ها رفع شده است. آخرین نسخه از بازی Mencherz و دیگر بازی های اندروید را می توانید از وب سایت یزد اپلیکیشن، مرجع رسمی برنامه و بازی های اندروید دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mencherz منچرز :

 • قابلیت چت در حین بازی دوستانه
 • بازی آنلاین با رقبا
 • بازی آفلاین با ربات و خانواده
 • مهره‌های جذاب با قابلیت شخصی‌سازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Mencherz منچرز :

 • رفع مشکل بازی در برخی از دستگاه ها

پیش نمایش

بازی اندروید Mencherz منچرز
بازی اندروید Mencherz منچرز
بازی اندروید Mencherz منچرز
بازی اندروید Mencherz منچرز

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.0 حجم 41 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

 • gidora 0 - پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  من نمیفهمم که بازی منچ چرا باید به phone call و sms دسترسی داشته باشه !!!

  واقعا دارید چکار میکنید با اطلاعات مردم ؟