Meetup

نرم افزار اندروید Meetup v3.10.53 شبکه اجتماعی میت آپ

با Meetup می توانید در گردهمی های متنوع و مفید به دیگر افراد بپیوندید. این نرم افزار یک شبکه ی اجتماعی می باشد که قصد دارد افراد را بوسیله ی تکنولوژی کنار هم جمع کنند تا بتوانند برای هم مفید باشند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. با پیشرفت تکنولوژی خیلی ها معتقد هستند که مردم روز به روز از یکدیگر دور تر می شوند و تکنولوژی …

آنلاین ۱۳۹۸-۰۲-۰۱ 2115 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با Meetup می توانید در گردهمی های متنوع و مفید به دیگر افراد بپیوندید. این نرم افزار یک شبکه ی اجتماعی می باشد که قصد دارد افراد را بوسیله ی تکنولوژی کنار هم جمع کنند تا بتوانند برای هم مفید باشند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

با پیشرفت تکنولوژی خیلی ها معتقد هستند که مردم روز به روز از یکدیگر دور تر می شوند و تکنولوژی می تواند باعث انزوای افراد مختلف شود. از این رو برای رفع این مشکل شبکه های اجتماعی زیادی به بیرون عرضه شد که از بین آن ها می توان به اینستاگرام اشاره کرد. مردم به وسیله ی شبکه های اجتماعی می توانند به صورت مجازی با هم ارتباط برقرار کنند. همچنین شبکه های اجتماعی همچون همسا نیز می توانست از طریق تکنولوژی مردم را به هم وصل بکند تا بتوانند با هم، مشورت و هم فکری بکنند. با همه ی این ها باز منتقدین معتقد هستند که تمامی این ارتباطات مجازی بوده و تاثیر چندانی بر تنهایی و انزوای انسان ندارد.

نرم افزار  Meetup برای حل این مشکل هم چاره ای اندیشیده است و توانسته آن را به خوبی نیز اجرا کند. از طریق این نرم افزار شما می توانید به گردهمی های عمومی که در سطح شهر های مختلف برگزار می شود بپیوندید و به طور حضوری از این تجمع ها بهره ببرید. این نرم افزار نیز تاکنون توانسته توجه های زیادی را به سمت خود جذب کند و افراد زیادی از آن استفاده می کنند، طوری که این نرم افزار تاکنون فقط در گوگل پلی بین ۵ تا ۱۰ میلیون بار دانلود شده است.

 

Meetup

 

Meetup افراد مختلف را برای آنچه دوست دارند کنار هم جمع می کند

ایده ی این اپلیکیشن را بسیار شنیده ایم، همان ضرب المثلی که می گفت چند ذهن بهتر از یکی کار می کند. Meetup می گوید وقتی ما کنار هم هستیم و آنچه را انجام می دهیم که به آن اهمیت می دهیم، در واقع در بهترین حالت خود هستیم. با این نرم افزار شما می توانید به تجمع هایی از جمله تجمع های مربوط به تغذیه و سلامت، ورزشی، شغلی، عکاسی و …  که به آن بیشتر علاقه دارید بپیوندید و از نظرات و صحبت های دیگران استفاده کنید و خود نیز نظر و ذهنیت خود را با دیگران در میان بگذارید. شما می توانید با استفاده از مکان یاب (GPS) گوشی خود از نزدیک ترین تجمع ها آگاه شوید.

Meetup یک شبکه ی اجتماعی کاملا متفاوت می باشد که می تواند مردم را به صورت واقعی در تجمع های مفید به هم متصل کند. شما می توانید Meetup را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Meetup :

  • نمایش نزدیک ترین تجمع ها بر اساس موقعیت فعلی شما
  • وجود تجمعات و گردهمایی با موضوعات مختلف متناسب با سلیقه ی شما
  • امکان یافتن تجمع ها در همه جا و همه زمان
  • طراحی جالب و کاربر پسند
  • بهره‌مندی از عناصر مختلف ارتباط با افراد

تغییرات نسخه جدید Meetup :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Meetup
Meetup
Meetup
Meetup

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.10.53 حجم 13 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده