MazeMilitia

بازی اندروید MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game v2.8 تیراندازی چند نفره

عناوین موبایلی این روزها بسیار طرفدار داشته و تجربه لذت بخشی را هنگام اوقات فراغت می توانند رقم زنند. بازی MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game یک عنوان اکشن شوتر آنلاین از استودیو  XSQUADS Shooting Game بوده که تاکنون بازی های شوتری برای اسمارتفون ها از سوی آن بودیم. یکی از جدیدترین عناوین این استودیو MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting بوده و همانطور که از نامش پیداست گیمرهای موبایل برای اجرا آن …

۱۳۹۷-۰۱-۳۱ 2437 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

عناوین موبایلی این روزها بسیار طرفدار داشته و تجربه لذت بخشی را هنگام اوقات فراغت می توانند رقم زنند. بازی MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game یک عنوان اکشن شوتر آنلاین از استودیو  XSQUADS Shooting Game بوده که تاکنون بازی های شوتری برای اسمارتفون ها از سوی آن بودیم. یکی از جدیدترین عناوین این استودیو MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting بوده و همانطور که از نامش پیداست گیمرهای موبایل برای اجرا آن باید باید به اینترنت متصل باشند و نمی توان در حالت آفلاین به تجربه گیم پلی لذت بخش تیراندازی آنها پرداخت.

شما در پیش رو بازیکنانی از سراسر جهان قرار می گیرید که ییباید مهارت خود را نشان داده تا اثبات شود یک بازیکن حرفه ای در زمینه شوتر هستید. این عنوان از دید سوم شخص بوده و بازیکنان می توانند آن را از دید سوم شخص همچون برخی بازیهای ویدئویی اجرا کنند. تجربه ای که می تواند برای بازیکنان این عنوان موبایلی شیرین و سرگرم کننده باشد. اگر سبک بازی های اکشن و تیراندازی اندروید برای شما قابل توجه می باشد، میتوانید با بازی های LWP – LAN Multiplayer FPS و BombSquad تجربه ای متفاوت از بازی های اکشن و چند نفره کسب کنبد.

“قابلیت اجرای بازی MazeMilitia به صورت آنلاین و آفلاین”

 

 MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game

بازی تیراندازی چند نفره MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game

MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game کنترل آسان و دقیقی دارد تا به سرعت مراحل سپری شود. گرافیک HD و باکیفیت تجربه این عنوان را لذت بخش تر خواهد ساخت. وجود سلاح های مرگبار کمک می کند تا بتوان دشمنان را به شکل گسترده ای نابود کرد و به مرحله پایانی رسید. از جمله حالت های این بازی باید به  Death Match، Survival، Hardcore اشاره کرد که هر یک برای سختی یا آسانی گیم پلی است.

موسیقی متن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game بسیار گوش نواز بوده و تجربه آن را هیجان انگیز می سازد. گفتنیست در این بازی می توان سلاح ها را قدرتمندتر ساخت و به ارتقا آنها از طریق کسب آیتم پرداخت. استودیو  XSQUADS Shooting Game سعی کرده بیش از ۵۰ مرحله مختلف آفلاین و آنلاین برای بازی در نظر گیرد تا بازیکنان ساعت ها به انجام آن بپردازند.


ویژگی های کلیدی بازی اکشن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game :

 • قابلیت بازی چند نفره، هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین
 • ارتقا دادن هر سلاح
 • کاوش در بیش از 50 مرحله شگفت انگیز در حالت آفلاین و آنلاین
 • گرافیک جدید و جذاب، واقع گرایانه
 • محیط های چندگانه سفارشی
 • کنترل آسان و دقیق
 • وجود سه حالت مختلف بازی مثل Death Match، Survival، Hardcore

تغییرات نسخه جدید بازی اکشن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game :

 • تغیراتی در این نسخه ذکر نشده

پیش نمایش

بازی اکشن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game
بازی اکشن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game
بازی اکشن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game
بازی اکشن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game
بازی اکشن MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.8 حجم 45 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده