Mayhem Combat - Fighting Game

بازی اندروید Mayhem Combat – Fighting Game v1.4.8 مبارزات خیابانی میهم

بازی Mayhem Combat – Fighting Game یک بازی اندروید در سبک مبارزات خیابانی می باشد و در این بازی علاوه بر حرکات رزمی، می توانید سلاح مورد علاقه خود را به همراه داشته باشید. از کاراکتر های بامزه و مراحل رنگارنگ بازی لذت ببرید. بیش از ۱۰۰ نوع سلاح در بازی Mayhem Combat – Fighting Game وجود دارد که این امکان برای شما وجود دارد که سلاح های مورد علاقه …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۹ 472 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Mayhem Combat – Fighting Game یک بازی اندروید در سبک مبارزات خیابانی می باشد و در این بازی علاوه بر حرکات رزمی، می توانید سلاح مورد علاقه خود را به همراه داشته باشید. از کاراکتر های بامزه و مراحل رنگارنگ بازی لذت ببرید.

بیش از ۱۰۰ نوع سلاح در بازی Mayhem Combat – Fighting Game وجود دارد که این امکان برای شما وجود دارد که سلاح های مورد علاقه خود را جمع آوری کنید. آتش سوزی، فریز کردن و شوک الکتریکی بخشی از سلاح هایی است که در بازی مبارزه خیابانی وجود دارد. اما بدون داشتن یک استراتژی مناسب زنده ماندن برای شما کمی دشوار می شود.  بازی Mayhem Combat – Fighting Game به صورت آفلاین اجرا می شود و شما نیازی به اینترنت نخواهید داشت.

Mayhem Combat - Fighting Game

بازی مبارزات خیابانی میهم Mayhem Combat – Fighting Game

در مبارزات شرکت کنید و در بخش رقابتی بازیکنان بهترین تیم ۳ نفره خود را برای مبارزه با تبهکاران انتخاب کنید. مراحل بازی پر از تله های مرگ ساخته شده که با شعله های آتش محافظت می شود.از دیگر موانع بازی مبارزه خیابانی می توان به نیروی برق، ماشین و قطار های پر سرعت اشاره کرد. با پیشرفت مکانیک ها عمیق تر کشف کنید! باز کردن مسیر های جدید می تواند به شما کمک کند تا سلاح های خود را با اثرات عنصری جدید ارتقا دهید، آمار پایه خود را افزایش دهید و سطح خود را برای باز کردن کمپ های جدید بالا ببرید. هر کاراکتر سبک مبارزه منحصر به فرد خود را در بازی مبارزات خیابانی Mayhem Combat – Fighting Game خواهد داشت.

مجموعه ماموریت های تک نفره بازی را به اتمام برسانید و خود را آماده نبرد های آنلاین کنید. قبل از شکست رییس نهایی، سبک های مبارزه ای حرفه ای را کشف کنید. بازی مبارزه ای میهم با گیم پلی روان و سرگرم کننده، تجربه ای چشم نواز به گیمر ها ارائه می دهد. بازی MORTAL KOMBAT X تقریبا نمونه ای مشابه اما توسعه یافته بازی مبارزات خیابانی می باشد.

بازی Mayhem Combat – Fighting Game با بیش از ۵۰ هزار نصب در مارکت اندروید و کسب امتیاز ۴٫۴ توسط استودیوی Vivid Games S.A. طراحی شده است. آخرین نسخه از بازی مبارزات خیابانی میهم را می توانید از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mayhem Combat - Fighting Game :

  • بیش از 100 نوع سلاح با قابلیت ارتقا
  • امکان باز کردن مسیر های جدید
  • دارای مجموعه ای از مراحل تک نفره و چالش بر انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Mayhem Combat - Fighting Game :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Mayhem Combat - Fighting Game
بازی اندروید Mayhem Combat - Fighting Game
بازی اندروید Mayhem Combat - Fighting Game
بازی اندروید Mayhem Combat - Fighting Game

دانلود باکس Download Box

حجم 32 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده