Master Bank

نرم افزار اندروید Master Bank v1.0.2 استادبانک (تدریس خصوصی)

اگر دانش آموز و یا پشت کنکوری هستید ولی اطلاعات علمی بالایی ندارید و در بعضی دروس موفق نیستید بهتر است که معلم را به خانه بیاورید. شما با استفاده از برنامه Master Bank قادر به تماشای لیست مدرسین حرفه ای در هر رشته با رزومه کامل کاری آن ها خواهید بود و همینطور می‌توانید با استفاده از شماره های تماس با آن ها ارتباط برقرار کنید و از آن …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۴ 268 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر دانش آموز و یا پشت کنکوری هستید ولی اطلاعات علمی بالایی ندارید و در بعضی دروس موفق نیستید بهتر است که معلم را به خانه بیاورید. شما با استفاده از برنامه Master Bank قادر به تماشای لیست مدرسین حرفه ای در هر رشته با رزومه کامل کاری آن ها خواهید بود و همینطور می‌توانید با استفاده از شماره های تماس با آن ها ارتباط برقرار کنید و از آن ها مشاوره بگیرید.بعضی از  دانش آموزان نظام جدید و حتی بعضی از دانش آموزان نظام قدیم و کنکوری هنوز در بیشتر دروس خود مهارت کافی را کسب نکرده اند و بعد از گذشتن کلاس های مدرسه دیگر فرصتی برای یادگیری مجدد آن دروس ندارند اما با دانلود برنامه Master Bank شما قادر به انتخاب استاد مورد نظر با تعیین قیمت تدریس دروس را در خانه یاد بگیرید.

نرم افزار Master Bank یک برنامه در سبک آموزشی برای دانش آموزان و کنکوری ها می‌باشد که توسط شرکتی خصوصی برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود نرم افزار Master Bank در کافه بازار و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافات می‌باشد. لازم به ذکر است که برنامه Master Bank برای کار نیاز به اتصال به اینترنت دارد.

 

Master Bank

 

نرم افزار اندروید و آموزشی Master Bank

برای بسیاری از والدین و دانش آموز ها پیدا کردن اساتید خوب سخت و دشوار بود و برای بعضی ها غیرممکن زیرا معلم هایی با سطح دانایی کم تری نسبت به اساتید برتر وارد بازار کار شده اند و انتخاب ها با تبلیغات های زیاد دشوار شده است. ولی با استفاده از برنامه Master Bank دیگر جای نگرانی و شک نیست تنها با لمسی ساده قادر به مشاهده اساتید برتر در هر رشته و دروس هستید و با لمس هر استاد می‌توانید رزومه کامل کاری آن استاد را مشاهده کنید. ویژگی خوبی که این برنامه نسبت به دیگر شرکت ها و برنامه ها دارد تضمین قیمت پایین نسب به دیگران می‌باشد یعنی با استفاده از این شرکت اساتید رتبه برتر کنکور و یا هر پایه ای را با ارزان ترین قیمت به منزل خود بیاورید تا بتوانید در آن دروس موفق باشید.

اگر به سبک برنامه های آموزشی علاقه دارید برنامه Improve English: Word Games را نیز تجربه کنید


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Master Bank استادبانک (تدریس خصوصی) :

  • قابلیت مشاهده رزومه اساتید
  • تضمین قیمت پایین نسب به سایر شرکت ها
  • وجود تمامی پایه ها از نظم قدیم تا جدید
  • وجود اساتید برتر
  • و ده ها ویژگی دیگر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Master Bank استادبانک (تدریس خصوصی) :

  • حذف دسترسی CALL_PHONE از نرم افزار

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.2 حجم 6 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده