Masha and the Bear Child Games

بازی اندروید Masha and the Bear Child Games v2.7.4 ماشا و خرس

یکبار دیگر با یکی از بازی‌های کمپانی Indigo Kids در سبک کودکانه به نام Masha and the Bear Child Games در خدمت شما هستیم، این بازی جذاب کودکانه یکی از معروف‌ترین بازی‌های کودکتنه در پلی استور می‌باشد که تا کنون بیش از ۳۰ میلیون نصب را به خود اختصاص داده و کاربران را از سرتا سر دنیا به سمت خود جذب کرده و توانسته یک محیط پویا و جذاب را برای کودکان …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۹ 3044 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

یکبار دیگر با یکی از بازی‌های کمپانی Indigo Kids در سبک کودکانه به نام Masha and the Bear Child Games در خدمت شما هستیم، این بازی جذاب کودکانه یکی از معروف‌ترین بازی‌های کودکتنه در پلی استور می‌باشد که تا کنون بیش از ۳۰ میلیون نصب را به خود اختصاص داده و کاربران را از سرتا سر دنیا به سمت خود جذب کرده و توانسته یک محیط پویا و جذاب را برای کودکان به ارمغان بیاورد. شاید شما هم انیمیشن ماشا و خرس را دیده باشید، این بازی نیز بر اساس این انیمیشن طراحی و توسعه یافته و به کودکان کمک می‌کند تا ذهن خود را به چالش بکشند و مهارت‌های جدیدی را کسب نمایند.

Masha and the Bear Child Games با داشتن بازی‌های مختلف و کوچک خود میتواند ساعت‌ها کودکان شما را سرگرم کند و یا به آنها درس‌های اخلاقی و اموزشی بدهد، در واقع این بازی برای سرگرم کردن کودکان طراحی شده و بازی‌هایی مانند ماهی گیری در رودخانه، اتاق بازی و … در آن گنجانده شده که با بتمام رسانده هر یک از مراحل به شما جوایزی اهدا می‌شود و میتوانید آنها را در کلکسیون اتاق خود نگهداری کنید و با تمیز کردن اتاق خود و جوایز به دست آمده امتیاز بیشتری را کسب کنید و یا به کمک خرس بروید تا عسل‌های خود را از درختان جدا کند و در چیدن میوه‌های مختلف و تفکیک آنها به او کمک کنید و یک روز به یاد ماندنی را با ماشا رقم بزنید.

 

Masha and the Bear Child Games

 

گیم پلی بازی Masha and the Bear Child Games

بازی ماشا و خرس در سه حالت، خردسال، کودکانه و ابر قهرمان پایه ریزی شده و شما میتوانید با انتخاب هر یک میزان سختی بازی را نسبت به مراحل تغییر دهید و تجربه‌های مختلفی را از هر یک کسب کنید. همچنین شما باید در این بازی به ماشا و خرسش که میشا نام دارد را از طریق ۳۰ بازی آموزشی کمک کنید که بر اساس شخصیت های مختلف، که با ماجراهای میشا که یک دختر کوچولو همراه می‌باشد، توسط خرس و دوستانش که حیوانات دیگر مانند ببر، گرگ، پنگوئن، سنجاب، خرگوش و … مراقبت می‌شود.

در اینجا کودکان به وسیله ماشا و خرسش ۶ دسته از آموزش ها را می آموزند و در آن مهارت‌های مختلفی را به دست می‌آورند. این بازی همانند بازی Snapimals جنبه ی آموزشی برای کودکان خواهد داشت. بازی Masha and the Bear Child Games با بیش از ۵۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۱ در مارکت اندروید یکی از بهتری بازی های کودکانه و آموزشی محسوب می شود.


ویژگی های کلیدی Masha and the Bear Child Games :

  • آموزش رسم نقاشی‌های مختلف و طرح های سرگرم کننده
  • حل پازل برای افزایش حافظه
  • امکان بازی کردن با ادوات صوتی
  • موسیقی‌های شاد و کودکانه
  • دارای بیش از 10 بازی کوچک سرگرم کننده
  • آشنایی با حیوانات مختلف و کمک گرفتن از آنها

تغییرات نسخه جدید Masha and the Bear Child Games :

  • برطرف کردن باگ‌های مهم

پیش نمایش

Masha and the Bear Child Games
Masha and the Bear Child Games
Masha and the Bear Child Games
Masha and the Bear Child Games
Masha and the Bear Child Games
Masha and the Bear Child Games
Masha and the Bear Child Games

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.7.4 حجم 92 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده