Masala Express

بازی اندروید Masala Express: Cooking Game v1.1.7 آشپزی غذاهای هندی

Masala Express یکی از جدیدترین بازی های سبک شبیه سازی آشپزی می باشد. در این بازی شما باید یک رستوران هندی را مدیریت کرده و تمامی غذاهای مورد درخواست مشتریان را به سرعت آماده کنید. بازی اندروید Masala Express توسط استودیوی بازی سازی CYMPL ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز فوق العاده ی ۴٫۴ از ۵ را از سوی بازیکنان …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۸-۱۲ 1091 بار بدون دیدگاه AHJ

Masala Express یکی از جدیدترین بازی های سبک شبیه سازی آشپزی می باشد. در این بازی شما باید یک رستوران هندی را مدیریت کرده و تمامی غذاهای مورد درخواست مشتریان را به سرعت آماده کنید.

بازی اندروید Masala Express توسط استودیوی بازی سازی CYMPL ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز فوق العاده ی ۴٫۴ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت و به یکی از بهترین بازی های سبک شبیه ساز آشپزی تبدیل شود. جهت آشنایی بیشتر با این بازی بسیار زیبا با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Masala Express

 

بازی اندروید Masala Express

در بازی اندرویدی Masala Express شما نقش صاحب و سرآشپز یک رستوران هندی را ایفا خواهید کرد. شما باید در این رستوران تمامی غذاهای هندیی که مشتریانتان به آن ها علاقه مند هستند طبخ و به دستشان برسانید. اما در هنگام پخت غذاها باید به زمان در انتظار ماندن مشتریان خود دقت کنید زیرا در صورت زیاد منتظر ماندن مشتریان، آن ها ناراضی شده و بیشتر مواقع از سفارش خود صرف نظر خواهند کرد.

در این بازی می توانید از تجهیزاتی که در اختیارتان قرار گرفته است استفاده و غذا ها را بپزید. همچنین با بالا رفتن سطح و مقدار پول خود می توانید تجهیزات خود را ارتقا دهید که این کار باعث بالا رفتن سرعت آشپزی شما و کم تر منتظر نگه داشتن مشتریان جهت دریافت سفارش خود می شود که باعث بالا رفتن میزان رضایت مشتریانتان خواهد شد.

وجود بیش از ۱۰۰ دستورالعمل مختلف جهت طبخ غذا، بیش از ۳۰۰ سطح چالش برانگیز مختلف و همچنین کنترلر بسیار آسان و روان همه و همه باعث دریافت چنین امتیاز بالایی شده اند.

گرافیک و گیم پلی این بازی همانند بازی های cooking chef و cooking fever می باشد با این تفاوت که در این بازی شما فقط غذا های هندی طبخ خواهید کرد. اگر یکی از علاقه مندان بازی های اندرویدی شبیه ساز آشپزی هستید باید بگویم پس حتما بازی اندروید Masala Express را دریافت و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Masala Express :

  • گرافیک فوق العاده جذاب
  • وجود بیش از 100 دستورالعمل مختلف جهت طبخ غذا
  • وجود بیش از 300 سطح چالش برانگیز مختلف
  • امکان ارتقا وسایل و تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه ی خود

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Masala Express :

  • افزایش دوبرابری دریافت منابع از طریق تماشای ویدئو های تبلیغاتی
  • افزایش دوبرابری دریافت منابع برای چالش های روزانه
  • رفع اشکالات جزئی و بهینه سازی های مختلف

پیش نمایش

بازی اندروید Masala Express
بازی اندروید Masala Express
بازی اندروید Masala Express
بازی اندروید Masala Express
بازی اندروید Masala Express
بازی اندروید Masala Express

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.7 حجم 43 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده