MARVEL Strike Force

بازی اندروید MARVEL Strike Force v1.1.0 نیروی ضربت مارول

حتما با نام شرکت سازنده فیلم های تخیلی و اکشن Marvel اشنا هستید که در آن قهرمانان و ضد قهرمانان های زیادی از سراسر دنیا وجود دارند. و اما در بازی MARVEL Strike Force شما در نقش رهبر(فیوری) یک تیم از قهرمانان و ضد قهرمان های مارول خواهید بود که باید بتوانید با استفاده از قدرت های آن ها و همینطور استراژی مناسب دشمنانی را که قصد نابودی زمین را دارند …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۱ 662 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

حتما با نام شرکت سازنده فیلم های تخیلی و اکشن Marvel اشنا هستید که در آن قهرمانان و ضد قهرمانان های زیادی از سراسر دنیا وجود دارند. و اما در بازی MARVEL Strike Force شما در نقش رهبر(فیوری) یک تیم از قهرمانان و ضد قهرمان های مارول خواهید بود که باید بتوانید با استفاده از قدرت های آن ها و همینطور استراژی مناسب دشمنانی را که قصد نابودی زمین را دارند از بین ببرید.همانطور که گفته شد در بازی MARVEL Strike Force شما به عنوان رهبر تیمی از قهرمانان و ضد قهرمانانی خواهید بود که زمانی با یکدگیر سر جنگ داشته اند و خواستار نابودی هم بودند. اما با دیدن شرایط بد زمین که بیگانگان قصد تصرف و نابودی دارند تصمیم به متحد شدن گرفته اند تا بتوانند با ایجاد یک اتحاد قوی و استفاده از تمامی قدرت ها از زمین دفاع کنند.

بازی MARVEL Strike Force به صورت کاملا آنلاین است و به اتصال اینترنتی نیاز دارد به این معنی که شما برای بازی کردن حتما باید به نت متصل باشید در غیر این صورت بازی اجرا نخواهد شد.

بازی MARVEL Strike Force یک گیم در سبک نقش آفرینی با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت FoxNext Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. این بازی در حال حاضر تنها عنوان ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد. دانلود بازی MARVEL Strike Force در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵٫۰ می‌باشد.

MARVEL Strike Force

بازی نقش آفرینی MARVEL Strike Force

از وظایف یک رهبر می‌توان به استخدام افراد با استعداد فوق العاده برای تیم اشاره کرد که باعث پیروی و عملکرد بهتر تمام تیم خواهد شد. به عنوان مثال شما باید هالک را استخدام کنید تا با استفاده از قدرت بدنی خود تمامی دشمنان شما را به راحتی نابود کند و برای دفاع و حمله می‌توان از قهرمان هایی مثل کاپیتان آمریکا استفاده کرد تا به نتیجه بهتری برسید. برای استخدام قهرمانان و ضد قهرمانان قوی و بهتر باید امتیازات بیشتری داشته باشید که برای بدست آوردن امتیاز باید مبارزه کنید و در آن ها پیروز شوید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به وجود تمامی قهرمانان و ضد قهرمانان جدید و قدیمی مارول می‌باشد که شما می‌توانید تمامی آن ها را تجربه کنید. اگر به سبک بازی های نقش آفرینی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Lost in the Dungeon  و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید MARVEL Strike Force :

  • کاملا آنلاین
  • قابلیت استخدام قهرمانان با امتیاز و پول
  • قابلیت استخدام ضد قهرمانان با امتیاز و پول
  • وجود گیم مود PVP به صورت 5 قهرمان در مقابل 5 قهرمان
  • قابلیت ارتقاء تمامی بخش های هر بازیکن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید MARVEL Strike Force :

  • اضافه شدن 16 زبان جدید
  • اضافه شدن ولورین(گرگینه)
  • تغییرات در میادین جنگ
  • تغییرات در فروشگاه

پیش نمایش

بازی اندروید MARVEL Strike Force
بازی اندروید MARVEL Strike Force
بازی اندروید MARVEL Strike Force
بازی اندروید MARVEL Strike Force

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.0 حجم 87 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده