MARVEL Contest of Champions

بازی اندروید MARVEL Contest of Champions v20.1.1 جدال قهرمانان مارول

بازی اندروید MARVEL Contest of Champions نبرد های تن‌به‌تن قهرمان ابرکمپانی مارول را به تصویر می کشد و حس مبارزه با سوپر قهرمانانی همچون مرد عنکبوتی، مرد آهنی، ولورین و غیره را به گوشی ها و تبلت های اندروید می آورد. تیم قهرمانان خود را تشکیل دهید تا با پیشروی در پروسه بازی مبدل به قهرمان نهایی مارول شوید! این بار قهرمان مشهور مارول به جای مبارزه در کنار هم، …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۸ 420 بار بدون دیدگاه aydin405

بازی اندروید MARVEL Contest of Champions نبرد های تن‌به‌تن قهرمان ابرکمپانی مارول را به تصویر می کشد و حس مبارزه با سوپر قهرمانانی همچون مرد عنکبوتی، مرد آهنی، ولورین و غیره را به گوشی ها و تبلت های اندروید می آورد. تیم قهرمانان خود را تشکیل دهید تا با پیشروی در پروسه بازی مبدل به قهرمان نهایی مارول شوید!

این بار قهرمان مشهور مارول به جای مبارزه در کنار هم، در برابر یکدیگر قرار می گیرند؛ کاپتان امریکا در برابر مردآهنی، هالک در برابر ولورین و مرد عنکبوتی در برابر ددپول! بزرگترین جدال قهرمانان مارول را در دستان خود داشته باشید و در حالی که با بزرگ ترین شروران جهان همچون تانوس مبارزه می کنید از گرافیک سه بعدی و بسیار زیبای بازی لذت ببرید.

بازی اندروید MARVEL Contest of Champions

امکان تشکیل تیم با دیگر بازیکنان سراسر جهان برای شما تدارک دیده شده تا بتوانید قدرتمند ترین تیم مبارزان را ساخته و در نبرد های تیمی شرکت کنید. می توانید در طول مبارزات، استراتژی مطلوب را کشف کرده و با شکست دشمنان، دستاورد های خارق العاده از پیش ساخته را تصاحب کنید. علاوه بر قهرمانان، خراب کار ها و شخصیت های منفی نیز وجود دارند تا آن ها را به کار گماشته تا با دلاوری در مبارزات مختلف دنیای شگفت انگیز مارول را از نابودی کامل نجات دهید. تمامی قهرمانان و خراب کار ها قابلیت ارتقا و بهبود توانایی های تدافعی و تهاجمی را دارند و با تکمیل مبارزات سطوح جدیدی از آپگرید ها را آنلاک می کنید.

 

MARVEL Contest of Champions

نبرد تن‎به‌تن ابرقهرمانان مارول در بازی MARVEL Contest of Champions

قهرمانان و خرابکاران جدید دنیای مارول در طول زمان به بازی اضافه می شوند و در میادین مبارزه آیکونیک بازی قابل دستیابی هستند. خط داستانی در نظر گرفته شده برای بازی Contest of Champions، برگرفته از شخصیت ها، سرگذشت و داستان زندگی قهرمانان و تبه کاران دنیای مارول هستند. گفتنی است که کمپانی Kabam این بازی را به صورت اختصاصی برای دستگاهی موبایل ساخته و با داشتن بیش از ۲٫۵ میلیون کاربر در سراسر کره خاکی موفق به کسب نمره ۴٫۳ در فروشگاه گوگل پلی شده است.


ویژگی های کلیدی MARVEL Contest of Champions :

  • شرکت در مبارزات آنلاین قهرمانان مارول
  • امکان عضو شدن در تیم های مختلف
  • گرافیک سه‌بعدی جذاب با حضور طیف بزرگی از قهرمانان و تبه‌کاران دنیای مارول
  • خط داستانی جذاب با حال و هوای دنیای سینمایی مارول
  • حضور در لوکیشن های معروف همچون Avengers Tower، Oscorp و ...

پیش نمایش

MARVEL Contest of Champions
MARVEL Contest of Champions
MARVEL Contest of Champions
MARVEL Contest of Champions
MARVEL Contest of Champions
MARVEL Contest of Champions

دانلود باکس Download Box

نسخه v20.1.1 حجم 90 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده