MARVEL Avengers AcademyMARVEL Avengers Academy

بازی اندروید MARVEL Avengers Academy v2.15.0 آکادمی انتقام جویان

حتما با نام مارول آشنا هستید که خالق قهرمان های انتقام جویان و ضد قهرمان های آن می‌باشد. در بازی MARVEL Avengers Academy شما در نقش یک فرمانده از انتقام جویان خواهید بود که باید بتوانید تیمی متشکل از قهرمانان با قدرت های ویژه جمع آوری کنید و از مردم در مقابل خطرات جدی دفاع کنید.همانطور که گفته شد در بازی MARVEL Avengers Academy شما به عنوان فرمانده کل مرکز …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۰۲ 1627 بار بدون دیدگاه majidpashaie

حتما با نام مارول آشنا هستید که خالق قهرمان های انتقام جویان و ضد قهرمان های آن می‌باشد. در بازی MARVEL Avengers Academy شما در نقش یک فرمانده از انتقام جویان خواهید بود که باید بتوانید تیمی متشکل از قهرمانان با قدرت های ویژه جمع آوری کنید و از مردم در مقابل خطرات جدی دفاع کنید.همانطور که گفته شد در بازی MARVEL Avengers Academy شما به عنوان فرمانده کل مرکز انتقام جویان باید نیرو های زبده پرورش دهید. برای این کار شما به قوه های تخیل و فکری نیازمند هستید که باعث پیدا کردن قهرمان های بیشتر و جدید خواهد شد.

بازی MARVEL Avengers Academy به صورت آنلاین است و به اینترنت نیازمند است. به این معنی که شما برای بازی کردن باید حتما به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به پلی دادن نخواهید بود.

بازی MARVEL Avengers Academy یک گیم آنلاین در سبک ماجراجویی با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت TinyCo برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. این شرکت هم همانند بیشتر شرکت های زیر شاخه گوگل پلی ناشناخته و یا تازه تاسیس می‌باشد و اطلاعاتی از آن در اختیار نیست. دانلود بازی MARVEL Avengers Academ در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵ می‌باشد.

 

MARVEL Avengers Academy

 

بازی اندروید MARVEL Avengers Academy

در این گیم وظیفه اصلی شما بعد از پیدا و استخدام کردن قهرمانان در آکادمی انتقام جویان آموزش عالی به آن ها می‌باشد. برای این کار نیاز به ابزار های پیشرفته دارید که تونی استارک برای شما فراهم کرده اما باید با انجام ماموریت های مختلف با کسب پول و امتیاز ابزار های جدیدی تهیه کنید. هر عضو را بر اساس قدرت ویژه خودش آموزش دهید تا بتوانید قدرت های خود شکوفا سازد و در موقعیت های مختلف عملکرد مناسب داشته باشد.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به بازی کردن در نقش هر قهرمان شناخته شده در فیلم ها مانند مرد آهنی، مرد عنکوبتی و … اشاره کرد. اگر به سبک بازی های ماجراجویی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Tinker Island و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید MARVEL Avengers Academy :

  • قابلیت ارسال انتقام جویان به مبارزه های مختلف
  • وجود آموزش های مختلف و فراوان
  • وجود مراحل مهیج
  • قابلیت کشف و استخدام قهرمان های متعدد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید MARVEL Avengers Academy :

  • وجود تایمر محدود برای Black Panther
  • اضافه شدن نبرد Klaw
  • قابلیت باز کردن Okoye و ...
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید MARVEL Avengers Academy
بازی اندروید MARVEL Avengers Academy
بازی اندروید MARVEL Avengers Academy
بازی اندروید MARVEL Avengers Academy

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.15.0 حجم 78 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده