Magic Tiles 3

بازی اندروید Magic Tiles 3 v4.1.6 کاشی جادویی ۳

بازی Magic Tiles 3 عنوانی موزیکال و سرگرم کننده بوده که ساعت ها کاربر خود را برای طی کردن مراحلی مشغول خود می سازد. ساخت بازی برعهده استودیو Amanotes JSC  قرار داشت و بدون هزینه و رایگان در گوگل پلی قرار گرفت. عناوین مختلفی در گوگل پلی وجود دارند که بازی کاشی جادویی ۳ از جمله آنها محسوب می شود. تاکنون میلیون ها نفر این بازی را دانلود کردند و از …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۱۱ 643 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی Magic Tiles 3 عنوانی موزیکال و سرگرم کننده بوده که ساعت ها کاربر خود را برای طی کردن مراحلی مشغول خود می سازد. ساخت بازی برعهده استودیو Amanotes JSC  قرار داشت و بدون هزینه و رایگان در گوگل پلی قرار گرفت.

عناوین مختلفی در گوگل پلی وجود دارند که بازی کاشی جادویی ۳ از جمله آنها محسوب می شود. تاکنون میلیون ها نفر این بازی را دانلود کردند و از انجام آن رضایت کاملی داشتند.  به دنبال آن Magic Tiles 3 توانست امتیاز ۴٫۵ از ۵ را از آن خود کند و عملکرد موفقی پس از انتشار داشته باشد. استودیو Amanotes JSC  از گیم پلی مهیجی برای این بازی در نظر گرفته که سراسر شادی و نشاط بوده و موجب ناراحتی و یا آزرده خاطر شدن بازیکنان در شکستی نمی شود.

 

معرفی بازی Magic Tiles 3

این بازی برگرفته از عنوان مطرح Piano Tiles 2 ساخته شده که توانست محبوبیت بسیاری کسب کند و مورد توجه همگان قرار گیرد. سرعت عمل بازیکنان در Magic Tiles 3 اهمیت بسیاری داشته که اگر بازیکنان برخوردار نباشند شکست آنها حتمی خواهد بود.

Magic Tiles 3

زیرا شما باید در مدت زمان مشخصی باید روی نوت ها لمس کنید تا امتیاز بالایی را بدست آورید. افرادی که بالاتری امتیاز را در این زمینه کسب می کنند برترین خواهند بود و افرادی محسوب می شوند که مهارت بالایی دارند. شما می توانید با استفاده از این بازی سرعت عمل خود را افزایش دهید.

استودیو Amanotes JSC  با بازی کاشی جادویی ۳ به بازیکنان اجازه می دهد تا بتوانند سرعت عمل خود را افزایش دهند. این بازی مراحل مختلفی را پیش رو شما می گذارد و به نوعی باید از چالش هایی عبور کنید. بنابراین تجربه گیم پلی Magic Tiles 3 بسیار لذت بخش بوده و می تواند ساعت ها شما را سرگرم سازید.


ویژگی های کلیدی Magic Tiles 3 :

  • گیم پلی مهیج و چالش برانگیز
  • داشتن سرعت عمل برای گذر از مراحل
  • مراحل چالش برانگیز
  • گرافیک رنگی و شاد
  • موسیقی متن جالب

پیش نمایش

Magic Tiles 3
Magic Tiles 3
Magic Tiles 3

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.1.6 حجم 45 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده