Mad Day - Truck Distance Game

بازی اندروید Mad Day – Truck Distance Game v1.4.2 روز دیوانه

Mad Day – Truck Distance Game یک بازی اکشن و هیجان برای پلتفرم اندروید می‌باشد که آخرین آپدیت این بازی در ۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی با بیش از ۳ میلیون کاربر در پلی استور انتشار یافت و توانست از خود عملکرد خوبی را ارائه دهد. بیگانگان به زمین تجاوز کرده‌اند و حالا گروهی از مبارزان به پا خواسته‌اند و یک جنبش عظیمی را علیه بیگانگان به راه انداخته‌اند تا …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۱۷ 752 بار بدون دیدگاه مجید نوایی
Mad Day – Truck Distance Game یک بازی اکشن و هیجان برای پلتفرم اندروید می‌باشد که آخرین آپدیت این بازی در ۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی با بیش از ۳ میلیون کاربر در پلی استور انتشار یافت و توانست از خود عملکرد خوبی را ارائه دهد. بیگانگان به زمین تجاوز کرده‌اند و حالا گروهی از مبارزان به پا خواسته‌اند و یک جنبش عظیمی را علیه بیگانگان به راه انداخته‌اند تا آنها را نابود سازند، شما در این نبرد حماسی و خونین حضور دارید و باید با وسایل و تجهیزات مختلف به کمک دوستان خود برای نجات زمین بروید.
در بازی Mad Day – Truck Distance Game شما باید ماشین یا جت خود را از بین بیش از ۴ نوع وسیله نقلیه انتخاب کنید و با ارتقاء دادن بخش‌های مختلف وسلیه نقیه خود، آن را تقویت کنید تا نبرد راحت‌تر و آسان‌تری را در برار متجاوزان و بیگانگان داشته باشید. شما میتوانید بخش‌هایی از وسلیه خود را شخصی سازی کنید و برای او یک ظاهر جدید و جذاب را خلق کنید. همچنین شما قادر خواهید بود در این بازی به صورت آنلاین با دوستان خود به رقابت بپردازید و با اشتراک گذاری رکورد خود با دیگران ساعت‌های بسیاری را با این بازی جذاب و هیجان انگیز سپری کنید و در پایان هر مسابقه با دوستان خود جوایزی را به صورت رایگان از چرخانه بازی دریافت کنید. این بازی توسط استودیو بازی سازی انگلیسی یعنی Ace Viral طراحی و توسعه یافته است و تواسنته امتیاز ۴٫۳ از ۵ را از آن خود کند.
Mad Day - Truck Distance Game

گیم پلی بازی Mad Day – Truck Distance Game

گیم پلی بازی بر اساس بازی‌های اکشن دو بعدی ساخته شده و به کابر این امکان را میدهد تا با استفاده از امکانات مختلف و محیطی پویا، یک تجربه‌ای بی‌نظیر را برای خود رقم بزنند. توسعه دهنده برای جذابیت بیشتر محیط‌های گوناگونی را در بازی گنجانده و دست کاربر را برای شخصی سازی کاراکتر‌های بازی باز گذاشته تا جایی که بیش از ۱۰۰۰ نوع لباس، کلاه و … در فروشگاه این بازی قرار دارد و شما میتوانید با پرداخت سکه‌های بازی آنها را تهیه کنید. ویژگی مثبت دیگر این بازی، امکان تقویت سلاح‌ها و بخش های مختلف هر وسیله است، برای مثال شما میتوانید اسله‌ها، راکت‌ها موشک انداز، گارد و … را ارتقاء و خریداری نمایید.

اگر به این سبک بازی‌ای جذاب‌های جذاب و سرگرم کننده علاقه دارید، بدون شک بازی Mad Day – Truck Distance Game را میتوان یکی از بازی‌های مشهور و خوب را در این زمینه دانست، زیرا توسعه دهنده این بازی هر کاری را که دستش برآمده را انجام داده تا یک بازی جدید و پویا را برای گیمر‌ها تهیه کند، این بازی را برای اولین بار در ایران به صورت رسمی و رایگان از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Mad Day - Truck Distance Game روز دیوانه :

  • دارای بیش از 4 نوع وسیله نقلیه
  • امکان ارتقاء سلاح‌های مختلف
  • امکان شخصی سازی کاراکتر‌های بازی
  • گیم پلی جذاب با گرافیک دو بعدی
  • صدا گذاری نسبتا خوب
  • داستان جالب بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Mad Day - Truck Distance Game روز دیوانه
بازی اندروید Mad Day - Truck Distance Game روز دیوانه
بازی اندروید Mad Day - Truck Distance Game روز دیوانه
بازی اندروید Mad Day - Truck Distance Game روز دیوانه

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.2 حجم 37 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده