LWP - LAN Multiplayer FPS

بازی اندروید LWP – LAN Multiplayer FPS v4.1f1 بازی تفنگی چند نفره

LWP – LAN Multiplayer FPS یکی از فوق العاده ترین بازی های سبک اکشن و چندنفره می باشد که گیم پلیی همانند بازی معروف کانتر استریک خواهد داشت. این بازی دارای قابلیت اجرا به صورت چند نفره با استفاده از نقطه اتصال و بدون نیاز به استفاده از اینترنت  و کاملا آفلاین خواهد بود که با استفاده از این ویژگی خواهید توانست یک بازی فوق العاده جذاب را به همراه …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ 7525 بار بدون دیدگاه AHJ

LWP – LAN Multiplayer FPS یکی از فوق العاده ترین بازی های سبک اکشن و چندنفره می باشد که گیم پلیی همانند بازی معروف کانتر استریک خواهد داشت. این بازی دارای قابلیت اجرا به صورت چند نفره با استفاده از نقطه اتصال و بدون نیاز به استفاده از اینترنت  و کاملا آفلاین خواهد بود که با استفاده از این ویژگی خواهید توانست یک بازی فوق العاده جذاب را به همراه دوستان خود در هر زمان و مکانی تجربه کنید.

بازی اندروید LWP – LAN Multiplayer FPS یکی از بهترین بازی های سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Dazad ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است با بیش از یک میلیون دانلود امتیاز ۴٫۲ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند که یقینا امتیاز فوق العاده ای خواهد بود. پس جهت آشنایی بیشتر با این بازی و نحوه اجرای حالت چند نفره این بازی با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

LWP - LAN Multiplayer FPS

 

بازی اندروید LWP – LAN Multiplayer FPS

محوریت بازی همانند بازی کانتر می باشد  به صورتی که بازیکنان به دو دسته ی تروریست و کانتر تروریست تبدیل شده و با یکدیگر با استفاده از به روز ترین سلاح های موجود به مبارزه می پردازند. در این بازی سعی شده است که تمامی حرکات و کنترلر های مخصوص بازی کانتر اعم از هدف گیری، راه رفتن، تیراندازی و از این قبیل چیز ها همانند بازی معروف کانتر بازسازی شود تا بازیکنان دستگاه های اندروید هم بتوانند از لذت این بازی زیبای کامپیوتری بهره مند شوند.

بازی دارای دو بخش تک نفره و چند نفره بدون نیاز به اینترنت و با استفاده از نقطه اتصال می باشد. با استقاده از بخش چند نفره بازی LWP – LAN Multiplayer FPS خواهید توانست به صورت چند نفره آفلاین به همراه دوستان خود به بازی پرداخته و از آن لذت ببرید.

بازی اندروید LWP – LAN Multiplayer FPS همانند بازی BombSquad دارای بخش چند نفره آفلاین(با استفاده از نقطه ی اتصال) می باشند که شما می توانید آن ها را در هر زمان و هر مکان بدون استفاده از اینترنت با دوستان نزدیک خود بازی کنید.

 

نحوه اجرای حالت چند نفره بازی LWP – LAN Multiplayer FPS

 1. برای اجرای حالت چند نفره بازی ابتدا باید دستگاهی به عنوان سرویس دهنده انتخاب و نقطه ی اتصال آن از قسمت تنظیمات روشن شود. تمامی کنترل های بازی اعم از انتخاب نقشه و دیگر چیز ها از طریق سرویس دهنده انتخاب خواهد شد.
 2. سپس دیگر بازیکنان باید با استفاده از بخش جستجوی وای فای خود به نقطه اتصال سرویس دهنده متصل بشوند.
 3. برای اجرای بازی سرویس دهنده باید برروی گزینه ی  MutiplePlayer سپس گزینه ی Create Game و در نهایت بر روی دکمه ی Create Room کلیک نماید. سپس دیگر بازیکنان که به نقطه اتصال سرویس دهنده متصل هستند باید برروی گزینه ی MutiplePlayer سپس گزینه ی Join Other و در نهایت بر روی دکمه ی Join Private Room کلیک نمایند و IP که در سمت چپ صفحه نمایش دستگاه سرویس دهنده نمایش داده شده است را وارد فیلد نمایان شده نمایند.
 4. سپس بر رو دکمه Start کلیک کرده و از بازی لذت ببرید.

نکاتی در مورد اجرای بازی

 • برای بازی به صورت چند نفره اصلا نیازی به اینترنت نمی باشد.
 • امکان سفارشی سازی کنترل بازی نیز وجود دارد که این بخش واقعا ضروری و نیاز هر کاربر می باشد.
 • برای جلوگیری از اتصال دیگران به بازی تان می توانید رمز عبور برای گروه های ایجاد شده تنظیم کنید.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید LWP - LAN Multiplayer FPS :

 • قابلیت اجرای بازی به صورت چند نفره با استفاده از نقطه اتصال
 • امکان بازی به صورت چند نفره تا حداکثر 10 نفر
 • فیزیک واقع گرایانه
 • حجم کم بازی که به راحتی می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
 • امکان سفارشی سازی کنترلرهای بازی توسط بازیکن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید LWP - LAN Multiplayer FPS :

 • بهبود مشکلات نقشه dust
 • بر روی صفحه کلیک کنید تا به یک نقطه خاص نگاه کنید
 • کلیک و نگه دارید روی دشمن تا تیراندازی شود
 • تم منوی جدید
 • اضافه شدن نقشه های جدید به بازی
 • رفع اشکالات

پیش نمایش

بازی اندروید LWP - LAN Multiplayer FPS
بازی اندروید LWP - LAN Multiplayer FPS
بازی اندروید LWP - LAN Multiplayer FPS
بازی اندروید LWP - LAN Multiplayer FPS

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.1f1 حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده