Lords Mobile

بازی اندروید Lords Mobile v1.87 لرد موبایل

آیا علاقه دارید به بازی Lords Mobile با بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر جهانی بپیوندید؟ لرد موبایل یک بازی موفق و محبوب در سبک استراتژی است که توانسته لقب پر رقابتی ترین بازی گوگل پلی در سال ۲۰۱۷ را کسب کند. در زمین جادویی با هیولاهای عجیب و غریب و در بین دشمنان قدرتمند کاوش کنید. نیرو های خود را آموزش دهید و امپراطوری بزرگ خود را تشکیل دهید. در …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۲۳ 2504 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

آیا علاقه دارید به بازی Lords Mobile با بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر جهانی بپیوندید؟ لرد موبایل یک بازی موفق و محبوب در سبک استراتژی است که توانسته لقب پر رقابتی ترین بازی گوگل پلی در سال ۲۰۱۷ را کسب کند. در زمین جادویی با هیولاهای عجیب و غریب و در بین دشمنان قدرتمند کاوش کنید. نیرو های خود را آموزش دهید و امپراطوری بزرگ خود را تشکیل دهید.

در بازی استراتژی و آنلاین Lords Mobile می توانید نیرو ها و تجهیزاتی که در اختیار دارید یک امپراطوری مستقل بسازید. قهرمانان با قدرت های منحصر به فرد را استخدام کنید و با آموزش آن ها پایه های امپراطوری خود را مستحکم کنید. بازی جدید Rise of Civilizations نیز می تواند مورد توجه علاقه مندان به سبک استراتژیک قرار بگیرد، تجربه این بازی جدید و ویژگی های جدید سبک استراتژیک را از دست ندهید. یک امپراطوری قدرتمند و با اختیارات کامل! از ویژگی های جالب بازی اندروید لرد موبایل می توان به جاسوسی در خاک دشمن اشاره کرد. قابلیتی که در هیچ یک از بازی های مشابه لرد موبایل تجربه نکرده اید.

 

Lords Mobile

بازی استراتژی اندروید Lords Mobile

بازی Lords Mobile  این اختیار را به شما می دهد که مخالفاتن و دشمنان خود را زندانی کنید و اسیران جنگی را در امپراطوری خود جبس کنید. استراتژی هوشمندانه ای را برای محافظت از امپراطوری خود انتخاب کنید و با مستقر کردن نیرو های خود در سراسر قلعه، اجازه نفوذ دشمنان را به خاک خود ندهید.این بازی با ۱۴۰ میلیون کاربر جهانی را می توان بازی چالش برانگیز دانست. آیا می توانید در رتبه بندی بازی لرد موبایل جایگاهی کسب کنید؟

. شما می توانید با دوستان خود متحد شوید و با حملات زیرکانه دشمنان را شکست و تجهیزات آن ها را غارت کنید. ویژگی چت نیز برای شما در این بازی فراهم شده است، تا بتوانید قبل از حملات با نیرو های متحد، مشورت کنید. بازی Lords Mobile با بیش از ۵۰ میلیون نصب از مارکت بزرگ اندروید توسط استودیوی IGG.COM طراحی شده که بی شک یکی از برترین بازی های استراتژی اندروید به حساب می آید.


ویژگی های کلیدی Lords Mobile :

  • بازی با 140 میلیون کاربر در جهان به صورت آنلاین
  • قابلیت متحد شدن با دوستان
  • امکان جاسوسی در خاک دشمن
  • در اختیار داشتن هیولاهای عجیب و غریب در نبرد با دشمنان
  • تجهیزات مختلف برای ایجاد امپراطوری مستقل

تغییرات نسخه جدید Lords Mobile :

  • رویداد جدید سفر متحدین: زمانی که دوست خود را به اتحاد دعوت میکنید، هر دو شما جایزه ویژه ای دریافت می کنید و زمانی که هر دو به جنگ با دشمنان می روید، پاداش بیشتری دریافت می کنید
  • به روز رسانی جنگ فئودال: کاهش دوره نبرد از 6 ساعت به 4 ساعت
  • به روز رسانی انیمیشن های قهرمان برای کلاغ سیاه، سایه، بربریان، پسر بزرگ، اسکارلت بولوار، دنباله تاریکی، تریکستر
  • به روز رسانی مرز قرمز که زمان ترس و یا حمله پدیدار می شود
  • افزوده شدن آیکون پیشنهادی متحد شدن به بازیکنان بدون اتحاد

پیش نمایش

Lords Mobile
Lords Mobile
Lords Mobile

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.87 حجم 14 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده