Logic Master 1 - Mind Twist

بازی اندروید Logic Master 1 – Mind Twist v2.0.41 منطق استاد ذهن خلاق

Logic Master 1 – Mind Twist یک بازی منطقی با سوالات غیر معمول و پیچیده که نیاز به خلاقیت دارند. به دنبال یک بازی خلاق و در عین حال عجیب هستید؟ اکنون می توانید با حل مسائل غیر معمول و پیچیده که تا به حال ندیده اید، می توانید یک متفکر منطقی شوید! این پازل شامل سوالات پیچیده است که شامل استفاده از حافظه، توجه و توانایی فکر کردن به …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۳ 1088 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Logic Master 1 – Mind Twist یک بازی منطقی با سوالات غیر معمول و پیچیده که نیاز به خلاقیت دارند. به دنبال یک بازی خلاق و در عین حال عجیب هستید؟ اکنون می توانید با حل مسائل غیر معمول و پیچیده که تا به حال ندیده اید، می توانید یک متفکر منطقی شوید! این پازل شامل سوالات پیچیده است که شامل استفاده از حافظه، توجه و توانایی فکر کردن به شیوه های غیر متعارف است.
این اولین نسخه از بازی پازل درخشان و غیر معمول است که توجه و توانایی شما را در خارج از جعبه فکر میکند. شما نیازی به نبوغ شگفت انگیز در بازی منطق استاد ندارید. به هر حال اگر شما باهوش هستید پس به بازی Logic Master 1 – Mind Twist خوش آمدید.

Logic Master 1 – Mind Twist یک بازی فان بر اساس تمرین های ذهنی و طراحی شده برای بهبود توجه، انعطاف پذیری، پردازش تصویری و فضایی و مهارت های حافظه طراحی شده است.  در بازی Logic Master 1 – Mind Twist هر چه پازل های بیشتری حل کنید، بیشتر مهارت های ذهنی خود را بهبود بخشیده اید. بازی منطق استاد  برای افزایش بهره وری و ایجاد راه حل های جایگزین برای مشکلات روزانه طراحی شده است.

تلاش کنید تا توانایی های ذهنی خود را پیش ببرید، دوستان خود را به این چالش دعوت کنید، عملکرد خود را با دیگران مقایسه کنید و دیگران را برای انجام این بازی تحریک کنید. بازی Logic Master 1 – Mind Twist یک حافظه قوی تر، امکان یادگیری سریع تر و بهبود ارتباطات مغز را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین می توانید با انجام بازی های فکری و آنلاین نظیر Rento – Dice Board Game Online لذت ببرید.

 

Logic Master 1 - Mind Twist

بازی فکری Logic Master 1 – Mind Twist

در بازی منطق استاد بیش از ۲۰۰ مرحله خنده دار و منحصر به فرد وجود دارد. شما باید سعی کنید از رویکرد های مختلف خلاقانه برای رسیدن به راه حل ها استفاده کنید. بازی Logic Master 1 – Mind Twist یک بازی سنجش IQ رایگان و اعتیاد آور ذهن شماست و جواب هر معما را باید پیدا کنید اگر شبیه به انیشتن باشید یا خیر.

بازی منطق استاد یک بازی پازب هوشمندانه با مجموعه ای از تیزر های خنده دار مغز و راه حل های پوچ می باشد که هرگز به آن ها فکر نخواهید کرد.

از ویژگی های بازی Logic Master 1 – Mind Twist می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ردیابی عملکرد و آمار شناختی که فعالیت و تاریخ عملکرد شما را نشانمی دهد
 • کار کردن به صورت آفلاین. به عبارت دیگر در دسترس بودن برنام در هر مکان
 • باز کردن مراحل جدید و خلاقانه
 • تمرین مغز و تقویت توانایی های ذهنی
 • بهبود حافظه، تمرکز و ذهنیت
 • سنجش مهارت های ذهنی

نحوه بازی Logic Master 1 – Mind Twist

دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.  بعضی از سوالات ممکن است حیله و تزویر باشند یا نیاز به رویکرد دیگری برای حل آن داشته باشند.  این پازل های کوچک به شما کمک می کنند توجه خود را به قدرت برسانید، افکارتان را متمرکز بر یک مورد خاص کنید، تفکر فضایی را تمرین کنید و مهارت های ذهنی خود را بهبود ببخشید.

آیا می توانید یک نابغه باشید؟ آیا ذهن شما به اندازه کافی آماده حل تمام آزمون های IQ شده است؟ بازی منطق استاد یک پیشنهاد عالی برای به چالش کشیدن ذهن خود و دوستانتان می باشد. همانطور که می بینید مردم اظهار داشته اند که مهارت های ذهنی آنها به چالش کشیده شده است، آنها مجبور به فکر کردن به راه های جایگزین برای حل مشکلات هستند، بنابراین توانایی استدلال آنها نیاز به  پیشرفت دارد.


ویژگی های کلیدی Logic Master 1 - Mind Twist :

 • تقویت قدرت ذهن، تمرکز و سرعت یادگیری
 • گیم پلی بسیار ساده و اعتیاد آور
 • پشتیبانی چند زبانه
 • بیش از 200 پازل
 • ارزیابی نمره شناختی
 • با کیفیت بالا و گرافیک دوست داشتنی
 • موسیقی پاپ و جلوه های صوتی
 • رقابت با محدودیت زمانی و دیگر بازیکنان در سراسر جهان

تغییرات نسخه جدید Logic Master 1 - Mind Twist :

 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Logic Master 1 - Mind Twist
Logic Master 1 - Mind Twist

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.41 حجم 37 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده