Live.me

نرم افزار اندروید Live.me – live stream video chat v3.7.15 فیلم زنده

با نرم افزار Live.me می توانید فیلم های گوناگون بسازید و آن ها را به اشتراک بگذارید و از طریق آن ها طرفدار به دست بیاورید و معروف شوید. با این نرم افزار شما می توانید از طریق به اشتراک گذاری فیلم های مختلف مطرح شوید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. اشتراک گذاری عکس و فیلم در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام از همیشه داغ تر …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۷-۰۴ 3316 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار Live.me می توانید فیلم های گوناگون بسازید و آن ها را به اشتراک بگذارید و از طریق آن ها طرفدار به دست بیاورید و معروف شوید. با این نرم افزار شما می توانید از طریق به اشتراک گذاری فیلم های مختلف مطرح شوید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

اشتراک گذاری عکس و فیلم در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام از همیشه داغ تر شده است و روزانه فیلم ها و عکس های زیادی در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک گذاشته می شود. بسیاری از افراد از طریق همین شبکه های اجتماعی توانسته اند با هم در ارتباط باشند و فیلم ها یا عکس های یکدیگر را دنبال می کنند. بعضی دیگر نیز به خاطر به اشتراک گذاری و یا حتی تولید محتوا های جدید تر و جالب تر توانسته اند تنها از طریق شبکه های اجتماعی بسیار معروف و محبوب شوند طوری که بسیاری از افراد، آن ها را در طول عمر خود از نزدیک ندیده اند ولی آن ها را از طریق شبکه های اجتماعی می شناسند. با نرم افزار Live.me شما نیز می توانید به همین شکل معروف شوید.

در این نرم افزار شما می توانید محتوا های ویدیویی تولید شده توسط خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و طرفدار جذب کنید. هر چه فیلم شما جذاب تر و جدید تر باشد و شما در این اپلیکیشن فعال تر باشید، شانس جذب طرفدار شما بیشتر خواهد بود. نرم افزار Live.me تاکنون ۲۵ میلیون بار دانلود شده است که نشان می دهد این نرم افزار توانسته موفقیت خوبی کسب کند و البته می تواند شما را به ۲۵ میلیون نفر دیگر نیز معرفی کند.

Live.me

با Live.me شناخته شوید

همانطور که گفته شد، با نرم افزار Live.me شما می توانید فیلم های مختلف خود در زمینه ی مورد علاقه ی خود از جمله موسیقی، طنز، ورزشی و یا … را تولید کرده و آن ها را به اشتراک بگذارید. هر چه فیلم های شما جذاب تر باشد، توسط افراد بیشتری دنبال(follow) خواهید شد و فیلم ها شما بیشتر دیده خواهند شد و معروف تر می شوید. علاوه بر این، شما نیز می توانید افراد مختلفی را دنبال کنید و از فیلم های آن ها لذت ببرید و همچنین می توانید با افراد مختلف چت تصویری نیز داشته باشید.

نرم افزار Live.me یک شبکه ی اجتماعی فیلم محور است که شما می توانید با اشتراک گذاری فیلم های خود معروف و معروف تر شوید. شما می توانید نرم افزار Live.me را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Live.me :

  • امکان مشاهده ی فیلم های دیگران
  • امکان برقراری چت تصویری
  • امکان به اشتراک گذاری فیلم های خود
  • قابلیت گذاشتن استیکر های مختلف روی فیلم شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Live.me :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Live.me
نرم افزار اندروید Live.me
نرم افزار اندروید Live.me

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.7.15 حجم 31 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده