Live IRIB

نرم افزار اندروید Live IRIB v2.1 پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیویی

با نرم افزار Live IRIB میتوانید به راحتی و تنها با داشتن اینترنت کم سرعت نیز به شبکه های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دسترسی داشته باشید.   نرم افزار اندروید Live IRIB پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیویی شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید یک برنامه تلویزیونی و یا رادیویی را دنبال کنید ولی به دلیل اینکه در سفر هستید و یا مهمانی …

۱۳۹۶-۰۷-۰۴ 1577 بار بدون دیدگاه seyedata

با نرم افزار Live IRIB میتوانید به راحتی و تنها با داشتن اینترنت کم سرعت نیز به شبکه های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دسترسی داشته باشید.

 

Live IRIB

نرم افزار اندروید Live IRIB پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیویی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید یک برنامه تلویزیونی و یا رادیویی را دنبال کنید ولی به دلیل اینکه در سفر هستید و یا مهمانی هستید، موفق نشده اید. صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، این بار نرم افزاری را طراحی و تولید کرده است که شما می توانید علاوه بر مشاهده جدول پخش برنامه ها، هر برنامه ای ( چه رادیویی و چه تلویزیونی ) را تنها با داشتن دسترسی به اینترنت مشاهده نمایید. اگر طرفدار برنامه ۹۰ هستید و بنا به دلایل گفته شده در بالا نمیتوانید، این برنامه را نیز دنبال کنید، از اپلیکیشن رسمی برنامه ۹۰ استفاده نمایید.

منظور از دسترسی به اینترنت، دسترسی به اینترنت پرسرعت نیست، بلکه با سرعت کم هم میتوانید بدون هیچ پرشی به برنامه موردنظر خود در این نرم افزار اندروید دسترسی پیداکنید. این نرم افزار تنها برای کاربران داخل کشور نیست، بلکه برای کاربران خارج از ایران هم کاربرد دارد. نکته مهم و مثبت این نرم افزار این است که پخش برنامه های تلویزیونی و رادیویی، به هیچ برنامه جنبی و یا اضافی نیاز ندارد برخلاف سایر اپلیکیشن ها.

در نرم افزار Live IRIB پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیویی، گزینه ای درنظر گرفته شده که میتوانید سرعت اینترنت خود را انتخاب کنید تا با بهترین کیفیت به شما خدمات ارائه شود. پس نگران سرعت پایین اینترنت نباشید. با نصب این نرم افزار اندروید میتوانید به راحتی به ۲۸ شبکه تلویزیونی و ۵۷ شبکه رادیویی دسترسی داشته باشید.

پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریعتر این نرم افزار اندروید جدید صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را از سایت یزد اپلیکیشین دریافت نمایید.

 

 


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Live IRIB :

  • دسترسی به 28 شبکه تلویزیونی
  • دسترسی به 57 شبکه رادیویی
  • دسترسی به 32 شبکه استانی
  • عدم نیاز به نرم افزار جانبی جهت پخش ویدئوها
  • قابلیت تطبیق با پهنای باند کاربر
  • دریافت جدول پخش برنامه ها در کلیه شبکه ها
  • دریافت برای 50000 کاربر همزمان

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Live IRIB :

  • طراحی مجدد قالب نرم افزار
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Live IRIB
نرم افزار اندروید Live IRIB

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1 حجم 1.2 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده