Little Fire Station

بازی اندروید Little Fire Station v1.1 ایستگاه آتش نشانی کوچک

در بازی Little Fire Station کودکان شما و یا خودتان در نقش یک آتش نشانی وظیفه شناس در بازی ظهور پیدا می‌کنید. مطئناً تمامی ما با وظایف یک آت نشان آشنا هستیم و می‌دانیم که کار آن ها بیشتر خاموش کردن آتش ها و یا نجات دادن افراد است. با دانلود بازی Little Fire Station شما و فرزندانتان احساس مسئولیت پیدا خواهید کرد و رنج و سختی یک آتش نشان را …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۲۹ 874 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Little Fire Station کودکان شما و یا خودتان در نقش یک آتش نشانی وظیفه شناس در بازی ظهور پیدا می‌کنید. مطئناً تمامی ما با وظایف یک آت نشان آشنا هستیم و می‌دانیم که کار آن ها بیشتر خاموش کردن آتش ها و یا نجات دادن افراد است. با دانلود بازی Little Fire Station شما و فرزندانتان احساس مسئولیت پیدا خواهید کرد و رنج و سختی یک آتش نشان را درک می‌کنید.وقتی که بازی ایستگاه آتش نشانی کوچک آغاز شد شما در یک ایستگاه کوچک آتش نشانی هستید که باید آن را با انجام ماموریت های مختلف به همراه همکاران دیگرتان گسترش دهید تا بتوانید مشکلات وسیع تری را پوشش دهید. در ایستگاه یک ماشین بزرگ آب و یک ماشین کوچک آب به همراه چند آتش نشان حظور دارند که ابتدای بازی با این ابزار می‌باشد.

بازی Little Fire Station یک گیم در سبک کودکانه و آموزشی با درجه سنی می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اواخر می توسط شرکت Fox & Sheep برای نسخه های اندرویدی منتشر شده است. دانلود بازی Little Fire Station به صورت رایگان از گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن قابل انجام می‌باشد. آمار و ارقام دانلود ونصب این گیم و امتیازات و جوایزی که در گوگل پلی بدست آورده است نشان دهنده مورد پسند بودن بازی از نظر کاربران و بازیکنان می‌باشد.

این آمار و ارقام عبارتنداز: آمار دانلود و نصب بازی Little Fire Station بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز ۴٫۲ از ۵ به همراه جایزه بهترین بازی کودکانه و آموزشی سال ۲۰۱۷ در گوگل پلی نشان دهنده عالی بودن این گیم می‌باشد.

 

 Little Fire Station

گیم پلی بازی Little Fire Station

در گیم ایستگاه آتش نشانی کوچک شما در نقش یک آتش نشان زحمت کش در ایستگاه آتش نشانی حظور دارید این ایستگاه متشکل از ۴ طبقه متفاوت و مجزا می‌باشد که یکی از آن ها بخش پارکینگ و آماده سازی تجهیزات و دیگری بخش استراحت شما و همکارانتان می‌باشد و … . وقتی حادثه ای رخ می‌دهد شما اولین تیمی هستید که به عنوان تیم واکنش سریع وارد جریان می‌شوید و باید تصمیم بگیرید که برای شروع عملیات باید چیکار کنید تا صدمه ای به شما و مردم عادی وارد نشود. پس اگر شما به سبک بازی های قهرمانانه و یا کار و شغل آتش نشانی علاقه مند هستید و یا حتی می‌خواهید کودکان خود را سرگرم کنید بهتر است که این بازی را از سایت یزداپلیکیشن به صورت مستقیم دانلود کنید و لذت ببرید.

اگر به سبک بازی Little Fire Station علاقه دارید می‌توانید از بازی هایی مثل pou و Snakes & Ladders King نیز استفاده کنید و با کلیک بر روی آن هارا نیز دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Little Fire Station :

  • قابلیت ارتقا ابزار های ایستگاه
  • قابلیت بزرگ کردن ایستگاه
  • قابلیت افزودن نیرو های جدید

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Little Fire Station :

  • بدون نیاز به wifi و اینترنت
  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Little Fire Station
بازی اندروید Little Fire Station
بازی اندروید Little Fire Station

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 39 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده