Lines - Physics Drawing Puzzle

بازی اندروید Lines – Physics Drawing Puzzle v1.1.5 پازل طراحی فیزیک خطوط

Lines – Physics Drawing Puzzle یک بازی پازلی جدید است که با آن می توانید مغز خود را به چالش بکشید، طراحی کنید، برش بزنید، پاک کنید و … تا راه حل بیش از ۲۵۰ مرحله هوشمندانه طراحی شده را پیدا کنید. آرامش خود را حفط کنید، پیچیدگی ها را باز کنید و به رنگ ها اجازه جریان یافتن در مارپیچ خطوط را بدهید و یک ذهن باز و بدون …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۱ 937 بار ۱ دیدگاه سجاد وزان

Lines – Physics Drawing Puzzle یک بازی پازلی جدید است که با آن می توانید مغز خود را به چالش بکشید، طراحی کنید، برش بزنید، پاک کنید و … تا راه حل بیش از ۲۵۰ مرحله هوشمندانه طراحی شده را پیدا کنید. آرامش خود را حفط کنید، پیچیدگی ها را باز کنید و به رنگ ها اجازه جریان یافتن در مارپیچ خطوط را بدهید و یک ذهن باز و بدون استرس را تجربه کنید. در بازی پازل طراحی فیزیک خطوط بعضی مراحل کاملا قرینه اند و بعضی دیگر مارپیچی از خط ها میباشند. فکر میکنید که میتوانید همه مراحل را به اتمام برسانید؟ این گوی و این میدان شروع کنید، مدادی لازم نیست!

در بازی Lines – Physics Drawing Puzzle بر اساس مرحله ای که در آن قرار دارید با لمس صفحه نقطه ای روی یک خط بگذارید، نقطه ای از حریف را حذف کنید و خطوط را بکشید و برش دهید.حال باز شدن و جریان یافتن رنگ ها را مشاهده کنید! استرس و مشکلات از ذهن شما همراه با جریان یافتن رنگ ها خارج می شوند و یک پازل آرامش بخش را برای اولین بار تجربه خواهید نمود!

 

Lines - Physics Drawing Puzzle

 

بازی پازلی رنگارنگ Lines – Physics Drawing Puzzle

پازل طراحی فیزیک خطوط دارای ۵ مود مختلف است:

در Point mode یا مود نقطه ای روی یک خط نقطه ای با لمس میگذارید. هوشیار باشید و مکان منطقی و استراتژیک برای نقطه های خود انتخاب کنید. گاهی اوقان یک نقطه لازم است و گاهی دو نقطه. در eraser mode یا مود پاک کن روی نقطه حریف خود انگشت بزنید تا نقطه او را حذف کنید. در Drawing mode یا مود طراحی با انگشتان خود خطی برای اتصال خط ها به نفع خود رسم کنید. غفلت نکنید! در Cut mode یا مود برشی خط را قطع کنید تا جلوی جریان رنگ رقیبتان را بگیرید.

Lines – Physics Drawing Puzzle که ساخته شده توسط کمپانی هلندی Gamious و ارائه شده توسط Leo De Sol games با یک میلیون نصب و امتیاز ۴.۷ در گوگل پلی در نوع خود منحصر به فرد است. پس سریع تر بازی را دانلود کنید، لذت پازل آرامش بخش را تجربه کنید و اگر از بازی های پازلی لذت میبرید بازی ۲۰۴۸ Bricks را نیز حتما دانلود کنید!


ویژگی های کلیدی Lines - Physics Drawing Puzzel :

  • شامل ۵ مود مختلف
  • قابلیت آنلاک کردن ۲۶ دستاورد مختلف
  • ۲۵۰ مرحله هوشمندانه
  • از مغز و منطق خود برای یافتن راه حل استفاده کنید!
  • مدال های برنز، نقره و طلا برای هر مرحله
  • سرگرمی بی نهایت!

تغییرات نسخه جدید Lines - Physics Drawing Puzzel :

  • رفع باگ های جزئی

پیش نمایش

Lines - Physics Drawing Puzzel
Lines - Physics Drawing Puzzel
Lines - Physics Drawing Puzzel

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.5 حجم 56 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • Amir 0 - پاسخ

    قسمت چاقو چجوریه میشه لطفا سریع جواب بدید