بازی اندروید Lineage2 Revolution v0.20.07 انقلاب اجداد

Lineage2 Revolution یک بازی کره‌ای می‌باشد که توسط تیم برنامه نویسی Netmarble Games تولید و طراحی شده و تا کنون بیش از ۵ میلیون نصب را در پلی استور به خود اختصاص داده است. در این بازی شما با انتخاب و ساخت تیم خود باید به نبرد با سایر رقبا بروید و در نبرد‌های آنلاین به صورت چند نفره و مشترک مسابقات و نبرد‌ها را پیروز شوید. این بازی بر اساس …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۲ 328 بار بدون دیدگاه مجید نوایی
Lineage2 Revolution یک بازی کره‌ای می‌باشد که توسط تیم برنامه نویسی Netmarble Games تولید و طراحی شده و تا کنون بیش از ۵ میلیون نصب را در پلی استور به خود اختصاص داده است. در این بازی شما با انتخاب و ساخت تیم خود باید به نبرد با سایر رقبا بروید و در نبرد‌های آنلاین به صورت چند نفره و مشترک مسابقات و نبرد‌ها را پیروز شوید.
این بازی بر اساس نسخه ویندوز خود یعنی “Lineage 2” طراحی شده و توانسته به یکی از بازی‌های مشهر در آمریکای شمالی مبدل گردد، درواقع این بازی بیش از ۳۰ میلیون کاربر دارد، زیرا این بازی اولین بازی در سبک خود می‌باشد. شخصیت‌های این بازی نسبت به نسخه‌های قبلی خود دوباره طراحی شده‌اند و در این نسخه شما میتوانید به صورت جهان آزاد و PvP در بازی به نبرد بپردازید. سبک نقش آفرینی در بازی های اندروید محبوبیت خاصی دارد که می توانید علاوه بر بازی انقلاب اجداد، بازی Space Frontier را نیز تجربه کنید.
Lineage2 Revolution

گیم پلی بازی Lineage2 Revolution

این بازی در اوایل انتشارش در بیش از ۵۰ کشور در قاره‌های، اروپا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای شمالی کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرد به طوری که سازنده بازی نسخه ای او اس آن را نیز پس از مدتی در اپ استور منتشر کرد. نبر‌های رو در رو در ابعاد ۳v3، ۵v5، ۲۰v20 و ۵۰v50 قابل اجرا می‌باشد که همه اینها از کشش سرور‌های قوی بازی با موتور‌های Unreal 4 و گرافیک فانتزی و فوق العاده خبر می‌دهد.
طبق گفته یکی از مدیران این بازی، حمایت‌ها در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود که تعداد دانلود بازی و ثبت‌نام در بازی تا چند سال دیگر افزایش چشم گیری یابد. اگر شما به این سبک بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستید، ما نیز توصیه می‌کنیم این بازی پر طرفدار و هیجان انگیز را که یکی از برترین‌ها در نوع خود می‌باشد را هم اکنون از یزد اپلیکیشن دانلود کرده و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب و از تجربه یک بازی آنلاین منحصر به فرد نهایت لذت را ببرید.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید Lineage2 Revolution انقلاب اجداد :

  • شخصی سازی شخصیت‌ها بازی
  • تجربه نبردی بزرگ در جهانی پر هیاهو
  • بروز‌رسانی محاصره قلعه
  • اعتیادآورد از دیدگاه کاربران
  • گرافیک رنگارنگ و فریب دهنده

پیش نمایش

بازی اندروید Lineage2 Revolution انقلاب اجداد
بازی اندروید Lineage2 Revolution انقلاب اجداد
بازی اندروید Lineage2 Revolution انقلاب اجداد
بازی اندروید Lineage2 Revolution انقلاب اجداد

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.2.07 حجم 97 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده