Left to Survive

بازی اندروید Left to Survive v1.0.0 آخرین روز زنده

در بازی LAST DAY ALIVE بار دیگر زامبی ها به دنیا حجوم آورده اند و دلیل آن هم همانند همیشه پخش شدن نوعی ویروس است که توسط یک فرد خبیث انجام می‌شود. این ویروس در ابتدا افراد کمی را متبلا می‌کند اما همان افرادی که مبتلا شده اند باعث مریضی دیگر افراد نیز خواهند شد پس تنها راه نابودی زامبی ها می‌باشد.همانطور که گفته شد در بازی Left to Survive زامبی …

۱۳۹۷-۰۴-۲۰ 502 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در بازی LAST DAY ALIVE بار دیگر زامبی ها به دنیا حجوم آورده اند و دلیل آن هم همانند همیشه پخش شدن نوعی ویروس است که توسط یک فرد خبیث انجام می‌شود. این ویروس در ابتدا افراد کمی را متبلا می‌کند اما همان افرادی که مبتلا شده اند باعث مریضی دیگر افراد نیز خواهند شد پس تنها راه نابودی زامبی ها می‌باشد.همانطور که گفته شد در بازی Left to Survive زامبی ها به دنیا حجوم آورده اند و عده زیادی از مردم دنیا را آلوده کرده اند. شما و چند انسان دیگر توانسته اید به هر دلیلی تا یک مدت کوتاه از دست این موجودات ترسناک فرار کنید و نجات پیدا کنید. اما برای بقای بیشتر و تضمین زندگی خود و اطرافیان باید به با یکدگیر متحد شوید و باهم به زامبی ها یورش ببرید و آن ها را نابود کنید.

بازی Left to Survive به صورت آنلاین و آفلاین است به این صورت که شما قادر به انتخاب بخش چند نفره و یا یک نفره هستید که به ترتیب آنلاین و آفلاین هستند.

بازی LAST DAY ALIVE یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۱۸ می‌باشد. این بازی توسط شرکت My.com B.V. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Jungle Clash و Hustle Castle: Fantasy Kingdom اشاره کرد. دانلود بازی Left to Survive در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از یک هزار نسخه می‌باشد. این بازی به دلیل اینکه به تازگی منتشر شده هنوز امتیازاتی از کاربران در گوگل پلی دریافت نکرده است.

Left to Survive

بازی اکشن اندروید Left to Survive

در بازی آخرین روز زنده شما قادر هستید که با جمع آوری اشیاء و مخلفات دیگر به ساخت یک خانه و یا یک پایگاه جنگی با امکانات فراوان بپردازید که در صورت انجام اینکار جمله زامبی ها به شما تا حد زیادی بی ثمر خواهد ماند. همنیطور می‌توانید این کار را همراه با بازیکنان آنلاین دیگر از سراسر جهان انجام دهید تا شانس بیشتری برای زنده ماندن داشته باشید. اما باید ذکر کرد بیشتر بازیکنان دیگر قصد نابودی شما و دیگر بازیکنان را دارند و برای انجام این هدف دست به هرکاری میزنند شما باید علاوه بر مبارزه با زامبی ها با همتای های خود نیز مبارزه کنید. اگر به سبک بازی اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Mushroom Wars 2 و اجرا آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Left to Survive :

  • آفلاین و آنلاین
  • وجود تعداد انبوهی از زامبی ها
  • قابلیت ساخت پایگاه
  • قابلیت استفاده از ابزار های جنگی و انتقالی مانند هلی کوپتر
  • وجود نبرد های PVP با بازیکنان دیگر
  • وجود چالش های مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Left to Survive :

  • تغییراتی ذکر نشده است

پیش نمایش

بازی اندروید Left to Survive
بازی اندروید Left to Survive
بازی اندروید Left to Survive
بازی اندروید Left to Survive

دانلود باکس Download Box

حجم 55 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده