نصب و راه اندازی دوربین مراقبت از کودک V380

آموزش نصب و راه اندازی دوربین مراقبت از کودک V380

آموزش نصب و راه اندازی دوربین مراقبت از کودک V380 ؛ چند وقتی است که بازار دوربین‌های مراقبت از بچه، بازار گرمی دارد و افراد برای این کار از این دوربین‌های مخصوص استفاده می‌کنند. البته این دوربین‌های کاربرد‌های دیگری دارد و می‌توانید از آنها نیز در محیط‌های مختلف استفاده کنید و از قابلیت‌های منحصر فرد انها برخوردار شوید. در پست نیز قصد داریم مراحل نصب و راه اندازی دوربین V380 …

۱۳۹۷-۰۱-۲۱ 2964 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

آموزش نصب و راه اندازی دوربین مراقبت از کودک V380 ؛ چند وقتی است که بازار دوربین‌های مراقبت از بچه، بازار گرمی دارد و افراد برای این کار از این دوربین‌های مخصوص استفاده می‌کنند. البته این دوربین‌های کاربرد‌های دیگری دارد و می‌توانید از آنها نیز در محیط‌های مختلف استفاده کنید و از قابلیت‌های منحصر فرد انها برخوردار شوید.

در پست نیز قصد داریم مراحل نصب و راه اندازی دوربین V380 را که یکی از معروف‌ترین دوربین‌ها در این زمینه است را به شما آموزش دهیم. دوربین V380 ویژگی‌های خاصی دارد، از جمله‌ آنها می‌توان به پشتیبانی از کنترل از راه دور توسط موبایل که شامل عکس گرفتن، مشاهده وضعیت، چرخش و کنترل کامل، ارسال و پخش صدا و … اشاره نمود که هر کدام بسته به محیط شما قابل تغییر می‌باشد.

اگر شما نیز این دوربین را خریداری کرده‌اید توصیه می‌کنیم این پست را تا انتها مشاهده کنید، البته این آموزش نیز برای بسیاری از دوربین‌های کنترل از راه دور قابل اجرا می‌باشد و می‌توان از آن به عنوان یک آموزش جامع استفاده شود. برای تهیه این دوربین نیز می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید.

خرید دوربین دوربین بیبی کم

آموزش نصب و راه اندازی دوربین مراقبت از کودک V380

  1. ابتدا با استفاده از پایه موجود در جعبه دوربین را به محل مورد نظر وصل کنید.
  2. اکنون با استفاده از منبع تغذیه آن را به دوربین متصل کنید.
  3. حال نرم افزار V380 را بر روی گوشی خود نصب کنید و مراحل زیر را دنبال کنید

 

 

کار تمام است و میتوانید از دوربین استفاده نمایید. اگر در هنگام اولین پخش با پنجره‌ای با عنوان Security Notice برخوردید، برر روی گزینه Set کلیک کنید و در پنجره باز شده میتوانید تنظیمات پیشفرض دوربین را تغییر دهید و امنیت آن را بالاتر ببرید.

هنگام مشاهده دوربین شما چند حال در پیش روی خود دارید، کروی، پاناروما، پانارومیک و تفکیک شده که میتوانید به دلخواه انتخاب کنید و دید مورد نظر را از زوایای مختلف تنظیم کنید. در منوی مشاهده دوربین شما یک میز کار کامل را در اختیار دارید که می‌توانید با استفاده از آن صدا را قطع یا وصل، دسترسی به فیلم‌های ذخیره شده در حافظه خارجی، پخش صدا از طریق دوربین، ضبط صفحه گوشی در حافظه داخلی گوشی، عکس گرفتن و ذخیره در گوشی و ده‌ها امکانات دیگر را مشاهده و از آنها بهره ببرید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده