BombSquad

آموزش بازی ‏BombSquad حملات بمبی

آموزش بازی ‏BombSquad را می توانید در این پست مطالعه کنید و از ترفند ها و نکات جدید مطلع شوید. بازی ‏BombSquad بی شک یکی از هیجان انگیز ترین بازی های اکشن می باشد. شما می توانید در بازی ‏BombSquad در قالب آدمک های کوچک با دوستان خود به رقابت بپردازید. یکی از دلایلی که بازی حملات بمبی را از سایر بازی های آنلاین و آفلاین متمایز می کند پشتیبانی …

۱۳۹۶-۰۷-۱۱ 3293 بار ۱ دیدگاه محمد پلاس

آموزش بازی ‏BombSquad را می توانید در این پست مطالعه کنید و از ترفند ها و نکات جدید مطلع شوید. بازی ‏BombSquad بی شک یکی از هیجان انگیز ترین بازی های اکشن می باشد. شما می توانید در بازی ‏BombSquad در قالب آدمک های کوچک با دوستان خود به رقابت بپردازید. یکی از دلایلی که بازی حملات بمبی را از سایر بازی های آنلاین و آفلاین متمایز می کند پشتیبانی از زبان فارسی و بازی به صورت آفلاین و از طریق نقطه اتصال با دوستان نزدیک خود می باشد. البته شما می توانید با دوستانی که از شما فاصله زیادی دارند هم به صورت آنلاین بازی کنید. اگر از بازیکنان حرفه ای بازی ‏BombSquad هستید باید این نکته را بدانید که در ابتدا باید یک هاست برای خود و با نام دلخوا بسازید تا دوستانتان بتوانند با شما بازی کنند.

بعد از ساختن هاست، تنها زمانی که شما آنلاین هستید دوستانتان می توانند به شما ملحق شوند. در بازی ‏ BombSquad با وارد شدن به بازی پاداش های روزانه کسب کنید. این امکان نیز برای شما فراهم است که شخصیت خود را ارتقا دهید تا بتوانی آسان تر دشمنان را شکست دهید. در اموزش بازی ‏ BombSquad با ما همراه باشید.

آموزش بازی ‏BombSquad

در پست آموزش بازی ‏BombSquad می خواهیم نحوه ساختن هاست برای پیوستن دوستانتان به شما و انجام بازی آنلاین را آموزش دهیم. در ابتدا بازی را اجرا کنید و وارد قسمت شبکه با دوستان شوید.

آموزش بازی ‏BombSquad

 

در مرحله بعد به سربرگ آخر بروید، یعنی در قسمت تنظیمات دستی شبکه بر روی نشان دادن آدرس در قسمت پایین کلیک کنید و منتظر بمانید.

 

آموزش بازی ‏BombSquad

در این قسمت آدرس خودتان را در اینترنت و عدد موجود در سطر آخر را به یاد داشته باشید تا در مراحل بعد برای تنظیمات مودم از آن ها استفاده کنید.

 

آموزش بازی ‏BombSquad

در مرورگر خود آدرس ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ را وارد کنید و وارد تنظیمات مودم شوید. توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در بیشتر مودم ها admin می باشد.

 

آموزش بازی ‏BombSquad

در تنظیمات مودم وارد بخش Advanced setup شوید و در این قسمت به دنبال سربرگ NAT بگردید . از گزینه های موجود در سربرگ NAT بر روی Virtual server کلیک کنید.

 

آموزش بازی ‏BombSquad

 

مرحله آخر در فیلد Start port number و End port number عدد ۴۳۲۱۰ که در سطر آخر آدرس ها موجود بود را یادداشت می کنید و در فیلد Local IP Adress آدرس خودتان در اینترنت را بنویسد. تغیراتی که انجام دادید را ذخیره کنید و وارد بازی شوید.

آموزش بازی ‏BombSquad

به قسمت شبکه با دوستان بروید و در سربرگ اینترنت، میزبانی یک گروه عمومی را انتخاب کنید. نام گروه خود را انتخاب کنید و با تعین ظرفیت گروه خود گروه بازی خود را عمومی کنید. می توانید در قسمت بالا و گوشه سمت راست تعداد افرادی که به گروه ( هاست ) شما اضافه می شوند را مشاهده کنید و وارد بازی شود. اگر نکته و ترفندی از بازی ‏BombSquad اطلاع دارید می توانید در قسمت نظرات به ما اعلام کنید .

 

آموزش بازی ‏BombSquad

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • Amir 0 - پاسخ

    برامن بصورت پیشفرض adminنیست حالا چیکار کنم