League of War Mercenaries

بازی اندروید League of War: Mercenaries v8.7.32 جنگ مزدوران

در بازی League of War: Mercenaries شما در نقش یک فرمانده ارتش و پایگاه نظامی خواهید بود. حتما بیشتر گیمر ها با وظایف یک فرمانده خوب آشنا هستند از بعضی از این وظایف می‌توان به ایجاد ارتشی قوی و همیشه مجهز و بروز، دارای قدرت تفکر نظامی و دارای دانش فنون نظامی اشاره کرد. اگر شما این ویژگی ها و ده ها ویژگی یک فرمانده خوب را دارید حتما این …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ 553 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی League of War: Mercenaries شما در نقش یک فرمانده ارتش و پایگاه نظامی خواهید بود. حتما بیشتر گیمر ها با وظایف یک فرمانده خوب آشنا هستند از بعضی از این وظایف می‌توان به ایجاد ارتشی قوی و همیشه مجهز و بروز، دارای قدرت تفکر نظامی و دارای دانش فنون نظامی اشاره کرد. اگر شما این ویژگی ها و ده ها ویژگی یک فرمانده خوب را دارید حتما این بازی را تجربه کنید.همانطور که درباره وظایف یک فرمانده صحبت شد شما باید بتوانید در نقش یک فرمانده تمامی آن ها را اعمال کنید و در هیچ کدام کم و کسری نداشته باشید. فرمانده های اطراف شما را در نبرد ها راحت نمی‌گذارند هر لحظه امکان حمله به شما وجود دارد.

قابل ذکر است بازی به صورت آنلاین و چند نفره می‌باشد و نیاز به اتصال به اینترنت دارد.

بازی League of War: Mercenaries یک گیم آنلاین در سبک استراژیک با رده سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت محبوب MunkyFun Inc برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی League of War: Mercenaries در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۴ از ۵ می‌باشد.

League of War: Mercenaries

گیم پلی League of War: Mercenaries

در بازی League of War: Mercenaries که به صورت چند نفره و آنلاین می‌باشد شما را در نقش یک فرمانده مقتدر تعلیم خواهد داد. با مرور زمان تجربه های شما بسیار افزایش می‌یابد. با افزایش تجربه قدرت فرماندهی شما هم بالا می‌رود که در این صورت پایگاه های نظامی شما قوی تر  مستحکم تر خواهند شد. تمامی نیرو ها اعم از پیاده نظام، نیروی دریای، نیروی هوایی کاملا در اختیار شما خواهند بود فقط کافی است که شما دستور بدهید تا آن ها از مکانی به مکان دیگر حرکت کنند و یا به پایگاهی دیگر حمله کنند تا آن را نابود کنند.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به چند مورد آن مثل وجود ماموریت های چند نفره و تک نفره آنلاین، قابلیت ارتقاء تمامی تجهیزات و تشکیلات و گرافیک، صداگزاری عالی اشاره کرد. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود بازی Door Kickers و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید League of War: Mercenaries :

  • وجود ماموریت های تک و چند نفره
  • قابلیت آنلاین در هر ماموریت
  • قابلیت ارتقاء تمامی تجهیزات و تشکیلات
  • کنترل تمامی ارگان های نظامی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید League of War: Mercenaries :

  • رویداد های اتحاد تهاجم
  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید League of War: Mercenaries
بازی اندروید League of War: Mercenaries
بازی اندروید League of War: Mercenaries
بازی اندروید League of War: Mercenaries

دانلود باکس Download Box

نسخه v8.7.32 حجم 85 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده