Last Empire - War Z: Strategy

بازی اندروید Last Empire – War Z: Strategy v1.0.233 آخرین امپراطوری – جنگ زامبی ها

بازی اندروید Last Empire – War Z: Strategy یکی از بهترین بازی های زامبی محور و مضمون وحشت این بار با سبک گیم پلی استراتژی! از استودیو im30.net می باشد. که در آن می توانید با بنا کردن پایگاه و پناهگاه به مقابله با زامبی ها یا دیگر دوستان خود بپردازید. بازی اندروید Last Empire – War Z: Strategy بازی منحصر به فرد و محبوب در سبک ترس و بقا همانند …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۲۹ 3443 بار ۵ دیدگاه عماد

بازی اندروید Last Empire – War Z: Strategy یکی از بهترین بازی های زامبی محور و مضمون وحشت این بار با سبک گیم پلی استراتژی! از استودیو im30.net می باشد. که در آن می توانید با بنا کردن پایگاه و پناهگاه به مقابله با زامبی ها یا دیگر دوستان خود بپردازید.

بازی اندروید Last Empire – War Z: Strategy بازی منحصر به فرد و محبوب در سبک ترس و بقا همانند بازی اندرویدی Zombie Anarchy با دنیای آخرالزمانی زامبی محور می باشد. تعداد بی شمار و بی نهایتی از زامبی ها در حال حرکت به سوی پناهگاه شما می باشند و اگر دیر بجمبید شما را نابود می کنند. باید با تبدیل پناهگاه خود به یک پایگاه نظامی  قدرتمند از خود در مقابل انواع زامبی ها مراقبت کنید؛ و سعی کنید با افزایش توان و ارتقا پایگاه خود توانایی مقابله با چالش های بزرگتر را داشته باشید.

Last Empire – War Z: Strategy تمامی جنبه های یک بازی استراتژی را دارد. شما با ساخت پایگاه خود نیاز دارید تا سربازان و نیروهای خود را آموزش دهید و نحوه مبارزه با زامبی ها را به آن ها تعلیم دهید. به عنوان کاربر در سبک گیم پلی می توانید انتحاب های متعددی بین جنگجو، صلح جو، نجات یافته، قدرت طلب و… داشته باشید که هر کدام دارای ویژگی و چالش های مختص به خود هستند.

هر چیزی که در این بازی در دسترس است قابل ارتقا و شخصی سازی می باشد. بازی Last Empire – War Z: Strategy مضمون جنگ شهری را در پیش گرفته و شما باید در خیابان های شهر با بنا کردن انواع سازه های مورد نیاز منابع خود را برای نیروهای خود تامین کنید؛ و رفته رفته با کسب امتیاز نیرو و اسلحه های خود را ارتقا دهید.

هم اکنون می توانید این بازی اندرویدی، سرگرم کننده، استراتژی، اکشن و زامبی محور را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان برای گوشی های اندرویدی نسخه ۲٫۳٫۳ و بالاتر دانلود نمایید.

 

Last Empire - War Z: Strategy

گیم پلی ماموریت محور با محتوای داستانی

با وجود استراتژی بودن بازی آخرین امپراطوری – نبرد زامبی ها شما را به جای درگیر کردن با موارد کسل کننده جمع آوری سکه و … با وجود سبک استراتژی مسیر ماموریت محور با مسیر داستانی را در مقابل شما قرار می دهد. نکته جالب در ماموریت های بازی Last Empire – War Z: Strategy این است که هر چالش و ماموریت یک تجربه برای چالش های بزرگتر پیش رو می باشد و به جای چالش های بی ثمر سبک رکورد هر ماموریت به شما یک نکته را برای افزایش قوا آموزش می دهد.

امکان رقابت و همکاری با دیگران در بازی Last Empire-War Z

در مقابل دیگر بازی های استراتژی، Last Empire-War Z به شما این امکان را می دهد تا با دیگر نجات یافتگان و دوستان خود در سرتاسر دنیا ارتباط برقرار کرده و با ایجاد یک اتحادیه با هم به مقابله زامبی ها بپردازید. بسته به انتخاب خود در نوع پیشبرد گیم پلی می توانید در کنار همکاری با عده ای از دوستان با افراد دیگر به نبرد بپردازید و غنائم بیشتری را برای خود جمع آوری کنید. این بازی از یک ابزار چت درونی برای دسترسی آسان تر کاربران به یک دیگر بهره می برد.

مدیریت پایگاه و مهمات در بخش استراتژی

Last Empire – War Z: Strategy ترکیب شاهکارانه ای از اکشن و استراتژی با مضمون وحشت و زامبی می باشد. به هر حال بازی نقطه قوت و هیجان خود را در سبک اصلی خود یعنی استراتژی و مدیریت منابع نشان می دهد. داستان بازی شما را به پایگاهی می کشاند که در آن باید با جمع آوری نیرو آن ها را برای نبرد آماده کنید در این بین حمله زامبی های بیشمار نزدیک است و باید علاوه بر نیرو ها مهمات و ابزار و سازه های خود را نیز بنا کنید.

نقطه قوت بازی تعدد و فراونی انواع اسلحه، نیرو، دشمن، سازه و ساختمان ها و همچنین ماموریت های مختلف آن می باشد. انواع موشک اسلحه و توپ های جنگی را می توان در بازی استفاده نمود و هر کدام دارای کاربرد های خاص به خود هستند. در این بازی شما باید به طور همزمان علاوه بر حمله به سوی زامبی ها از منابع خود دفاع کنید و با ساخت سپر و دیوارهای مختلف ساختمان های خود را در امان نگه دارید.  چرا که هر لحظه ممکن است تعداد بالایی از زامبی ها به یک نقطه از شهر حمله کنند و در صورت وجود یک نقطه ضعف وارد شهر شما بشوند.

 

Last Empire - War Z: Strategy

ویژگی های بصری و صوتی

محیط بازی در شهرهای جنگ زده رح می دهد و بازی از گرافیک سه بعدی با رنگ بندی کارتونی و نمای مایل بهره می برد. بافت های گرافیکی بازی به عنوان یک بازی استراتژی قابل قبول می باشد. در کنار گرافیک، صداگذاری بازی نیز بسیار خوب عمل کرده هر منطقه با توجه به اتفاقی که در آن رخ می دهد صداهای مختلفی را از آن سمت می توان شنید و برای هر شلیک هر نوع اسلحه و حمله زامبی ها و… صوت هتای منحصر به فردی تعبیه شده است.

آموزش گیم پلی و نکات بازی Last Empire – War Z: Strategy

 • از بلندگوها برای جذب مهمات استفاده کنید. به جای صبر کردن برای پر شدن امور سازه ها و کسب پول و… با روشن کردن بلندگو زامبی های بیشتری را به سوی خود بکشانید و با نابود کردن آن ها مهمات و پول رایگان کسب کنید
 • از بخش تحقیق استفاده کنید. بعد از مرحله ۴ می توانید برای هر مدتی محدود به جستجوی قابلیت ها مهمات و ابزار های جدید بگردید که با جستجوی مدام می توانید به گنجینه های ارزشمند و حیاتی دست یابید.
 • از نیرو های مشخص برای دشمنان مشخص استفاده کتید. بازی از تنوع نیرو و دشمان زیادی بهره می برد و هر سرباز دارای قابلیت های خاص خود می باشد که بهتر است ابتدا پیش از ارسال نیرو های خود به میدان نبرد با ارزیابی توانایی و مهمات دشمن بهترین چینش سربازهای خود را به جنگ ارسال کنید.
 • از بیمارستان و مراکز درمانی برای بهبود نیروهای خود استفاده کنید. پس از هر نبرد نیروهای شما یا کشته و یا ضعیف می شوند با احداث مراکز درمانی می توانید بدون نیاز به خرید سربازان جدید نیروهای قبلی خود را درمان کنید.

بازی اندرویدی و موبایلی Last Empire – War Z: Strategy توانسته با گیم پلی منحصر به فرد و ادغامی خود از سبک اکشن، بقا و وحشت بیش از ۱۰ تا ۵۰ ملیون دانلود را از گوگل پلی با امتیاز ۴٫۲ کسب کند که حاکی از محبوبیت بالای آن می باشد. اگر از طرفداران سبک وحشت می باشید و می خواهید امپراطوری ساخته و آن را مدیریت کنید و در یک گیم پلی اکشن به مقابله با زامبی ها بپردازید بازی اندرویدی آخرین امپراطوری – نبرد زامبی ها انتخاب مناسبی است که پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.


ویژگی های کلیدی Last Empire-War Z :

 • گیم پلی ماموریت محور با چالش های متفاوت
 • محتوای داستانی غنی و مرحله به مرحله
 • گیم پلی اکشن و مدیریتی
 • امکان رقابت یا اتحاد با دیگر دوستان
 • امکان ارتقا مهمات و نیروهای بازی
 • افکت و انیمیشت های منحصر به فرد بازی
 • امکان انتخاب سبک بازی بر نوع بقا، جنگاوری و...
 • امکان مدیریت نیرو و افزایش قابلیت های آن ها

تغییرات نسخه جدید Last Empire-War Z :

 • هر ماه برای هر یکی از پاداش های بیشتر به یک ورودی خاص دسترسی پیدا کنید
 • افزوده شدن پاداش های ماهانه علاوه بر پاداش های هفتگی
 • مدت زمان مهارت های سطح بالا [پاداش پادشاهان] طولانی تر خواهد بود
 • . مجازات فرمانهای سطح بالا [پایان دادن به آنچه شما شروع می کنید] شدیدتر خواهد بود.
 • به روز رسانی فروشگاه VIP
 • افزایش ظرفیت استخدام مأمورین استخدام پس از خرید.
 • این امتیاز در SVIP 2 و 4 در دسترس است.

پیش نمایش

Last Empire-War Z
Last Empire-War Z
Last Empire-War Z

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.233 حجم 80 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۵ دیدگاه تایید شده

 • Ehsan 0 - پاسخ

  من میخواهم بازی را به یک ایمیل دیگر متصل کنم. هر کاری میکنم به ایمیل دیگه متصل نمیشه لطفا پیگیری کنید

 • حبیب 0 - پاسخ

  باسلام من تازه بازیونصب کردم وقتی واردبازی میشم اون قسمت که فرمانده میگه پیاده نظام بسازبازی گیرمیکنه چیکارکنم‌درست بشه

 • داریوش 0 - پاسخ

  دورود بر همگی دوستان گرامی. کسانی که بازی رو از گوگل استور دانلود میکنند برای ورود به بازی احتیاج به فیلتر شکن هست. شما اول باید در گوگل اکانت بسازید و ان را در گوگل تایید کنید .بعد وارد بازی شوید و اکانت خود را به بازی متصل کنید بعد از طرف سیستم بازی یک پیام دریافت خواهید کرد که باید ان را در جیمیل خود تایید کنید .با این کار هرگز بازی شما از دست نخواهد رفت.شما میتوانید در یک گوشی موبایل چندین اکانت بسازید و چندین پایگاه داشته باشید به همین روشی که گفتم.شما میتوانید یک پایگاه اصلی داشته باشید و چندین پایگاه به عنوان مزرعه داشته باشید .برای داشتن چندین پایگاه باید همزمان در ان ایالتی که تازه وارد شده اید این کار را انجام دهید .چون هنگامیکه ظرفیت یک ایالت کامل شود دیگر نمیشود چند پایگاه درست کرد. برای هر پایگاه باید از یک اکانت جداگانه استفاده کنید.مثلا اگر هفت پایگاه دارید باید هفت اکانت داشته باشید.همه اکانتهای خود را یادداشت کنید تا اگر مشکلی پیش امد اکانتهای خود را داشته باشید.اگر پایگاه مزرعه چند تعداد میخاهید داشته باشید فقط تا لول ۱۶ ارتقا دهید.چون برای بدست اوردن الماس در پایگاهای مزرعه لول ۱۶ بسیار خوب است .هرگاه بازی را به هر دلیلی از دست دادید کافی است اکانتی را که ساخته و تایید کرده اید را دوباره در بازی بنویسید تا پایگاه از دست رفته دوباره برگردد.دوباره تاکید میکنم اکانتی را که ساخته اید را هم در گوگل و هم در جیمیل خود تایید کنید برای تایید اکانت باید در قسمت امنیت اکانت .امنیت دو مرحله ای را انجام دهید.بدرود

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام داریوش عزیز
   ممنون بابت این توضیح مفید و زیبا

   • حبیب 0 - پاسخ

    سلام من تازه بازیونصب کردم اول بازی میگه چنتا پیاده نظام‌ بسازبعدگیرمیکنه چیکارکنم‌درست بشه