Larva Heroes: Lavengers 2018

بازی اندروید Larva Heroes: Lavengers 2018 v1.0.5 قهرمانان لاروا ۲۰۱۸

در بازی قهرمانان لاروا شما باید در نقش یک کاراکتر مانند شوالیه سیاه (Black Knight) را انتخاب کنید و به جنگ با کرم‌های بیگانه بروید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. قهرمانان لاروا یا به انگلیسی Larva Heroes: Lavengers 2018 یک بازی در سبک بازی‌های اکشن می‌باشد که توسط کمپانی Mr.Games تولید و طراحی گشته که این کمپانی اکثرا بازی‌های خود را از انیمیشن لاروا تقلید کرده است …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ 1266 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

در بازی قهرمانان لاروا شما باید در نقش یک کاراکتر مانند شوالیه سیاه (Black Knight) را انتخاب کنید و به جنگ با کرم‌های بیگانه بروید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. قهرمانان لاروا یا به انگلیسی Larva Heroes: Lavengers 2018 یک بازی در سبک بازی‌های اکشن می‌باشد که توسط کمپانی Mr.Games تولید و طراحی گشته که این کمپانی اکثرا بازی‌های خود را از انیمیشن لاروا تقلید کرده است و آخرین آپدیت آن در ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ انتشار یافت و توانست بیش از ۵۰۰ هزار دانلود را در پلی استور به خود اختصاص دهد.

 

Larva Heroes: Lavengers 2018

گیم پلی بازی Larva Heroes

در هر مرحله از بازی قهرمانان لاروا نیرو‌ها و افراد خود به بهترین نحو استفاده کنید و با جمع آوری و کسب سوسیس از هر یک از دشمنان امتیاز دریافت نمایید و شخصیت انتخاب شده خود را ارتقاء دهید و حتی آنها را به قهرمانان دیگر همچون آیرون من تبدیل کنید. گیم پلی بازی Larva Heroes نسبتا وجه اشتراکاتی در بازی Monster Dash داستان بازی Larva Heroes: Lavengers 2018 از جایی شروع می‌شود که لاروا در حال زندگی عادی خود در زیر شهر نیویورک هستند که روزی سر و کله لاروای فضایی در زمین پیدا می‌شود و آنگاه لاورا تصمیم می‌گیرند که به مبارزه با این دشمن قدیمی خود بپردازند.

با شکست دادن هر یک از غول های مراحل یک قدم به لاروای فضایی نزدیک تر می‌شوید و در این راه شما باید از جان کاراکتر‌های خود بگذرید تا زمین را از دست این بیگانه نجات دهید. هر یک از شخصیت‌های بازی Larva Heroes قابلیت‌های مخصوص به خود را دارد مانند لاروا تور قدرت تبر تور را در دست دارد و یا گرین لاروا (Super Yellow) قدرت بی حد مرز هاک را در اختیار دارد و حتی rainbow warrior را در نقش کاپیتان آمریکایی تجربه کنید که با مجموع این‌ها یک تیم بسیار عالی را می‌شود تدارک دید تا زمین را از دست بیگانگان نجات داد. و یک خبر خوب برای کاربرانی که تازه بازی Larva Heroes: Lavengers 2018 را تجربه می‌کنند میتوانند جوایز ویژه‌ای را دریافت کنند.


ویژگی های کلیدی قهرمانان لاروا 2018 :

  • دارای حالت قهرمان همراه با 550 مرحله
  • حالت بازی سیاهچال با 4 قهرمان مختلف
  • مراحل مختلف با سطوح دشواری متفاوت
  • رابط کاربری با محیط ساده و گیم پلی روان
  • امکان تعیین سطح سختی بازی در چهار حالت

تغییرات نسخه جدید قهرمانان لاروا 2018 :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

قهرمانان لاروا 2018
قهرمانان لاروا 2018
قهرمانان لاروا 2018
قهرمانان لاروا 2018
قهرمانان لاروا 2018
قهرمانان لاروا 2018

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.5 حجم 98 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده