Lanota

بازی اندروید Lanota v1.10.0 لانوتا

امروز می خواهیم یکی از بهترین بازی های اندروید سال ۲۰۱۶ را معرفی کنیم. بازی اندروید Lanota با سبکی منحصر به فرد توانست توجه بسیاری را به خود جذب کند و موفقیت های زیادی کسب کند. موسیقی همیشه بخش جدا نشدنی از زندگی انسان ها بوده است. همه ی ما از شنیدن موسیقی لذت می بریم، البته ممکن است با توجه به سلایق شخصی در نوع موسیقی مورد علاقه با …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۴-۰۷ 1170 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

امروز می خواهیم یکی از بهترین بازی های اندروید سال ۲۰۱۶ را معرفی کنیم. بازی اندروید Lanota با سبکی منحصر به فرد توانست توجه بسیاری را به خود جذب کند و موفقیت های زیادی کسب کند.

موسیقی همیشه بخش جدا نشدنی از زندگی انسان ها بوده است. همه ی ما از شنیدن موسیقی لذت می بریم، البته ممکن است با توجه به سلایق شخصی در نوع موسیقی مورد علاقه با هم تفاهم نداشته باشیم. از این رو همیشه در بازی های اندروید هم شاهد موسیقی بوده ایم، ولی کمتر دیده شده تا بازی موضوع اصلی خود را به موسیقی اختصاص بدهد و موفق شود! همه ی ما نوع موسیقی به کار رفته در بازی را هنگام نظر دادن راجع به آن بازی در نظر می گیریم. بنابراین موسیقی یک بازی نقش مهمی در آن بازی دارد. بازی Lanota نه تنها از موسیقی زیبا بهره می برد بلکه خود بازی نیز در مورد موسیقی های زیبا می باشد.

شاید بعضی از ما در گذشته می خواستیم تا خودمان آهنگ هایی بنوازیم ولی نتوانسته ایم به خواسته ی خود برسیم، با بازی لانوتا می توانید در دنیای اندروید به خواسته ی خود برسید. بازی Lanota را استودیو بازی سازی Noxy Games Inc. ساخته است. این استودیو توانست با ساختن بازی لانوتا توجه خیلی ها را به خود جذب کند و البته نا گفته نماند که جوایز ارزنده ای نیز برد. استودیو بازی سازی Noxy توانسته با مزد ساختن بازی خوبی مثل لانوتا را بگیرد و نام خود را کنار نام استودیو های بزرگ بازی سازی ببیند.

Lanota

سبک بازی Lanota

همانطور که گفته شد، بازی Lanota موضوع اصلی خود را به موسیقی اختصاص داده است، پس این بازی سبکی ریتمیک دارد. در گذشته بازی های بسیار کمی در این سبک دیده بودیم که بعضی از آن ها نیز بسیار موفق بوده اند، اکنون باید نام بازی Lanota را کنار نام آن بازی های موفق قرار دهیم.

بیشتر بازی هایی که در گذشته از این سبک بهره می بردند، داستان خاصی نداشتند و شما فقط باید آهنگی می نواختید. جالب است بدانید بازی Lanota اصلا این طور نمی باشد.

داستان بازی Lanota

همانطور که گفته شد، این بازی از داستانی قوی و افسانه ای بهره می گیرد. داستان این بازی از لحاظ حماسی بودن به داستان بازی Banner Saga 2 شباهت دارد. داستان بازی Lanota  سبکی حماسی دارد. داستان از این قرار می باشد. بیش از ۲۵۰ سال است که تمامی جهان غمگین شده است و همه جا به صورت سیاه و سفید در آمده است که همه ی این ها تاثیر Al Niente است. تاثیر این سحر و جادو با ماده ای به نام Notalium می باشد. در زمان شما دیگر این ماده تولید نمی شود ولی شما می توانید با استفاده از Notalium  باقی مانده ناجی دنیای خود باشید.

دو شخصیت اصلی این بازی به نام های Fisica  و Ritmo قصد دارند جهان را نجات دهند و شما در نقش آنان قرار دارید. شما باید با سفر به نقاط مختلف و استفاده از Notalium  ها شادی و نشاط و رنگ و شادابی را به جهان برگردانید. همانطور که مشاهده می کنید، این بازی از داستان قوی و زیبایی بهره برده است.

گیم پلی بازی Lanota

گیم پلی این بازی با سایر بازی های این نوع کمی متفاوت می باشد. در بازی های دیگر که باید در آن موسیقی نواخته می شد، یک سری نُت از بالا به پایین می آمد که شما باید در هنگام مناسب روی نُت ها کلیک می کردید. در بازی Lanota نُت ها از بالای صفحه روی یک صفحه دایره ای می آیند و هنگام رسیدن آنان به کف دایره شما باید روی آنان کلیک (ضربه) بزنید، در این بازی ممکن است نُت ها به هر جای دایره بیایند.

نُت ها به صورت های مختلفی می آیند، برای بعضی ها باید یک ضربه بزنید، برای بعضی ها چند ضربه و برای بعضی دیگر باید تا مدتی دست خود را روی نُت نگه دارید. در این بازی می توان سختی مرحله را تنظیم کرد و همچنین می توانید سرعت آمدن نُت ها را تنظیم کنید. سطح های مختلف بازی عبارتند از whisper و acoustic و ultra که به ترتیب همان آسان، متوسط و سخت می باشند.

بازی لانوتا را می توان یکی از موفق ترین بازی های سال ۲۰۱۶ دانست. جوایز این بازی عبارتند از بهترین بازی جشنواره ی SEA در قسمت موسیقی، بهترین بازی در جشنواره ی Game Star و بهترین بازی در قسمت موسیقی. بازی Lanota با سبک متفاوتی که دارد، توانست توجه خیلی ها را به خود جلب کند. این بازی با داستان و صحنه های زیبایی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Lanota :

 • صحنه های زیبا
 • گیم پلی متفاوت به نسبت سایر بازی ها در این سبک
 • وجود سطح های دشواری متفاوت
 • داستانی زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Lanota :

 • داستان اصلی نسخه جدید: به آسمان بی پایان
 • گسترش آزمایشگاه "Allegro"
 • سه فصل با نام تجاری جدید در حال حاضر در دسترس هستند!
 • بهینه سازی و بهبود عملکرد
 • افزوده شدن یک مرحله آزاد جدید را در "اتاق ریتمو-روز"
 • اضافه شدن قسمت دوم داستان
 • اضافه شدن صفحه فروشگاه
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Lanota
بازی اندروید Lanota
بازی اندروید Lanota

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.10.0 حجم 48 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده