Knives Out

بازی اندروید Knives Out v1.215.415162 خارج سازی چاقو

اگر به سبک بازی ها بقا و ماجرایی علاقه دارید بهترین گزینه بازی Knives Out است که در آن شما و ده ها بازیکن دیگر در یک گروه به صورت آنلاین باید بتوانید با یکدگیر بر سر زنده ماندن و یافتن تجهیزات رقابت کنید این رقابت بر سر زندگی شما خواهد بود پس بهتر است که سریع و با دقت باشید.همانطور که گفته شد در بازی Knives Out ده ها …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۳۰ 1373 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر به سبک بازی ها بقا و ماجرایی علاقه دارید بهترین گزینه بازی Knives Out است که در آن شما و ده ها بازیکن دیگر در یک گروه به صورت آنلاین باید بتوانید با یکدگیر بر سر زنده ماندن و یافتن تجهیزات رقابت کنید این رقابت بر سر زندگی شما خواهد بود پس بهتر است که سریع و با دقت باشید.همانطور که گفته شد در بازی Knives Out ده ها بازیکن دیگر با شما در بازی شرکت می‌کنند تعداد دقیق بازیکن های موجود در یک سرور حداکثر ۱۰۰ نفر می‌باشد. بازی به صورت آنلاین و نیازمند به اتصال به اینترنت است به این معنی که شما با اتصال به نت قادر به رقابت کردن با این ۹۹ نفر خواهید بود پس هرچه اینترنت بهتری داشته باشید رقابتی آسانتری خواهید داشت.

بازی Knives Out یک گیم آنلاین در سبک ماجراجویی و بقا با درجه سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت NetEase Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Knives Out در گوگ پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵ تا ۱۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵ می‌باشد.

 

Knives Out

 

گیم پلی Knives Out

در بازی Knives Out همانطور که گفته شد باید بتوانید در گروه ۱۰۰ نفره خود زنده بمانید. در ابتدای بازی شما توسط یک هواپیمای ترابری با چتر بر یک منطقه فرود می‌آیید. در منطقه مذکور تعداد محدودی سلاح های گرم و سرد قرار داده شده است که راه پیروزی و زنده ماندن هر بازیکن زمان پیدا کردن آن ها می‌باشد. بازیکنی هرچه سریعتر سلاحی پیدا کند قادر به کشتن بازیکن های دیگر خواهد بود که با این کار احتمال بقای خود را زیاد کرده است. اما اگر سریع سلاحی را پیدا نکنید بازیکن دیگر شمارا غافلگیر خواهد کرد و در ابتدای بازی خواهید مرد و هیچ امتیازی دریافت نخواهید کرد.

میزان امتیاز دهی در بازی به صورت تعداد بازیکنان موجود از بین ۱۰۰ بازیکن می‌باشد یعنی هرچه بازیکن کمتر باشد و شما زنده مانده باشید امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. اگر به سبک بازی های بقا و ماجرایی علاقه دارید بهتر است که بازی altos adventure را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Knives Out :

  • قابلیت ارتقا تجهیزات
  • قابلیت سوار شدن بر وسیله های نقلیه
  • وجود حداکثر 100 بازیکن در بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Knives Out :

  • بروز رسانی نقشه بازی
  • افزایش گرافیک بازی
  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Knives Out
بازی اندروید Knives Out
بازی اندروید Knives Out
بازی اندروید Knives Out
بازی اندروید Knives Out

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.215.415162 حجم 32 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده