kitty city

بازی اندروید Kitty City: Kitty Cat Farm Simulation Game v17.000 شهر گربه ها + مود

در kitty city شما با یک شهر پررونق رو به رو بودید. غذا، وسایل، ابزار و هرچیزی که شما در یک شهر می بینید در آن شهر بود. دقیقا در زمانی که شهر درحال رشد بود، بر اثر سقوط شهاب سنگ غول پیکر به اقیانوس، همه چیز از بین رفت.   بازی اندروید kitty city شهر گربه ها همه کاربران بعد از مشاهده بازی کیتی سیتی، فکر می کنند که کار …

۱۳۹۶-۱۲-۱۱ 1431 بار بدون دیدگاه seyedata

در kitty city شما با یک شهر پررونق رو به رو بودید. غذا، وسایل، ابزار و هرچیزی که شما در یک شهر می بینید در آن شهر بود. دقیقا در زمانی که شهر درحال رشد بود، بر اثر سقوط شهاب سنگ غول پیکر به اقیانوس، همه چیز از بین رفت.

 

kitty city

بازی اندروید kitty city شهر گربه ها

همه کاربران بعد از مشاهده بازی کیتی سیتی، فکر می کنند که کار ساده و پیش پا افتاده ای است ولی اگر کمی تامل کنید متوجه خواهید شد ساخت یک شهری که در دریای آن یک شهاب سنگ پرچم دار غول پیکر سقوط کرده است کار بسیار آسانی نیست. کمی باید زیرک باشید و از امکاناتی که در طول بازی در اختیار شما قرار می گیرد به خوبی استفاده کنید.

شما و دیگر دوستانتان در بازی اندروید kitty city باید به کشاورزان و سایر مشاغل در شهر گربه ها کمک کنید تا بتوانند دوباره وضع خود را درست کنند. همانطور که میدانید غذای گربه ها ، ماهی و میگو است. پس از برخورد شهاب سنگ غول پیکر به دریا، تمامی ماهی ها از بین رفت و دیگر غذایی برای گربه ها وجود ندارد.

مراحل مختلف بازی کیتی سیتی

شما باید کاری کنید که شهر گربه ها دوباره به رونق سابق خود بازگردد. زمانیکه شهر گربه ها به رونق سابق خود بازگشت، آن وقت ماهی های تازه ای برای گربه ها وجود دارد. شما علاوه بر فراهم کردن ماهی های تازه در دریا برای گربه ها، موظف هستید که رستوران های مجلل و باشکوهی برای سایر دوستان نیز فراهم کنید و با پخت غذاهای لذیذ و خوشمزه از آن ها پذیرایی نمایید. شما در این بازی از نهایت سلیقه خود استفاده کنید تا بهترین شهر را بسازید.

پس وقت را از دست ندهید و گربه های بیچاره را بیشتر از این منتظر غذا نگه ندارید. هرچه زودتر این بازی اندروید جدید و جذاب را از سایت یزد اپلیکیشن به رایگان دریافت نمایید. هم چنین اگر این بازی مورد پسند شما واقع شد می توانید بازی کنترل مکعب را نیز بازی کنید.


ویژگی های کلیدی بازی kitty city :

  • راهنمایی بچه گربه ها برای مراحل محتلف
  • تهیه منابع و ساخت کالاهای باارزش توسط شما
  • پیوستن به لیگ ها و رقابت با دوستان خود
  • افزایش گربه ها برای کسب پاداش

تغییرات نسخه جدید بازی kitty city :

  • این جشنواره پاییز در شهر بچه گربه است! جشن با Kittizens جدید و برخی از دکوراسیون پاییز.
  • مراحل جدیدتر و گربه های بیشتر
  • رفع مشکل توپ
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • به روز رسانی تایمر به منظور اصلاح سفارشات ارسال شده با بالون

پیش نمایش

بازی kitty city
بازی kitty city
بازی kitty city

دانلود باکس Download Box

نسخه v17.000 حجم 75 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده