Kingdom: New Lands

بازی اندروید Kingdom: New Lands v1.2.8 امپراطوری سرزمین های جدید

بازی Kingdom: New Lands می تواند کاملا ذهن شما را در زمینه ی حکومت و اداره کشور به کار بیاندازند. این بازی استراتژیک توانسته توجه منتقدان زیادی را به خود جلب کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. اداره ی کشور و انجام امور مرتبط با مدیریت کشور و سرزمین قطعا امری بسیار هیجان انگیز و البته استراتژیکی باشد زیرا قطعا تصمیمات شما در نحوه ی پیشرفت کشور …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۲ 296 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Kingdom: New Lands می تواند کاملا ذهن شما را در زمینه ی حکومت و اداره کشور به کار بیاندازند. این بازی استراتژیک توانسته توجه منتقدان زیادی را به خود جلب کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

اداره ی کشور و انجام امور مرتبط با مدیریت کشور و سرزمین قطعا امری بسیار هیجان انگیز و البته استراتژیکی باشد زیرا قطعا تصمیمات شما در نحوه ی پیشرفت کشور شما تاثیر خواهد گذاشت. در دنیای بازی های استراتژیک نیز این موارد دیده می شود. در چنین بازی هایی باید ابتدا به خوبی فکر کنید و سپس عمل کنید چون تصمیمات شما در پیروزی یا شکست شما تاثیر گذار خواهد بود. در بازی Kingdom: New Lands نیز دقیقا به همین طور می باشد شما باید در تصمیمات خود دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید پیروز شوید. به عنوان مثال قطع بیش از حد درختان برای تهیه چوب جهت دیوار یا اسلحه سازی می تواند مواد لازم برای ساخت پناهگاه برای مردم شما را کاهش دهد و باعث شود شما در ساکن کردن مردم خود دچار مشکل شوید. از دیگر بازی های استراتژیک معروف می توان به بازی های Banner Saga 2 و The Tribez اشاره کرد.

بازی Kingdom: New Lands یکی از موفق ترین بازی های استودیو بازی سازی Raw Fury می باشد. این بازی توانسته نظر مثبت بسیاری را نسبت به خود جلب کند و جزو بازی های برگزیده ی اندروید نیز به حساب می آید. همین امر باعث شده تا این بازی را در کنسول های دیگر بازی نیز مشاهده کنیم.

 

Kingdom: New Lands

 

در Kingdom: New Lands حکومت خود را بر پا کنید

 

در این بازی شاهد گرافیکی متفاوت از نوع پیکسلی هستیم که بی شک ما را یاد بازی Tinker Island می اندازد. گیم پلی این بازی آنقدر زیبا و روان می باشد که می تواند شما را جذب خود کند.

در این بازی شما باید ابتدا زمین مخصوص برای حکومت خود را پیدا و انتخاب کنید، توجه داشته باشید که حتی نوع زمین در موفقیت شما تاثیر گذار خواهد بود. سپس می توانید با ساخت و ساز و تجهیز حکومت خود باعث پیشرفت آن شوید. نا گفته نماند که در این مسیر شما دشمنانی نیز خواهید داشت که مسلما برای مقابله با آنان باید به فکر تقویت ارتش و فاز دفاعی ساختمان های خود باشید. هر روزی که در این بازی به پیش بروید، کشور شما بهتر و البته سرمایه دار تر خواهد شد.

بازی Kingdom: New Lands یک بازی استراتژیک کاملا متفاوت و زیبا می باشد که بی شک طرفدار آن خواهید شد. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Kingdom: New Lands :

  • گیم پلی جذاب و دوست داشتنی
  • برنده جایزه های متفاوت
  • گرافیکی متفاوت
  • سبک و داستان بسیار جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Kingdom: New Lands :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Kingdom: New Lands
بازی اندروید Kingdom: New Lands
بازی اندروید Kingdom: New Lands
بازی اندروید Kingdom: New Lands

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.8 حجم 83 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده